Meta Quest+ czy warto?

lis 17. 2023 (2 min)
1 listopada aktywowałem 6 miesięczny okres próbny. Ale aby aktywować darmowy okres próbny 6 miesięcy należy podpiąć kartę. Podczas aktywacji można było wybrać przedłużenie o miesiąc lub od razu na 12 miesięcy. Z racji że wyświetlała mi cena przy 12 miesiącach $59,99 to wybrałem tą opcję bo na stronie podają 69,99 €. Jak uważacie czy cena 243 zł za rok czyli miesięcznie 20,25 zł za 2 gry (czyli 24 gry w bibliotece po roku) to OK czy może jednak za dużo.
Gry po wygaśnięciu subskrypcji znikną ale po jej odnowieniu na nowo będą dostępne.
Wiele gier można przejść jeśli są jednoosobowe i pewnie w nie będziemy grali mało albo wcale.
Wiadomo gry wieloosobowe to inna bajka i są wiecznie żywe.
Od 1 listopadzie 2023 można pograć w:

  • NFL PRO ERA 748511-hKqtt.jpg
Bardzo fajna gierka jeśli ktoś oczywiście lubi futbol amerykański lub chce się go nauczyć. Jak ktoś jest zielony to dobrze sobie wcześniej sprawdzić reguły bo można się zniechęcić na samym początku. W październiku 16-tego wyszła nowsza wersja gry NFL PRO ERA II, dlatego też starsza pojawiała się w MQ+ aby zachęcić zapalonych kibiców NFL do zakupu nowszej wersji.

  • Angry Birds VR: Isle of Pigs
    748511-2ivyN.jpg

Mega rodzinna gierka, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W jednej ręce trzymamy procę drugą ją naciągamy i zbijamy świnki/burzymy budowle aby zdobyć jak najwięcej gwiazdek aby odblokować następny poziom.

Póki co korzystam z darmowego okresu próbnego i dziś mogę powiedzieć że odnowię subskrypcję na kolejny rok a co będzie za 5 miesięcy to się okaże. Jeśli będą dodawane tak ciekawe gry jak w listopadzie to się raczej to nie zmieni.

Oczywiście gry można kupić w sklepie Meta i kosztują odpowiednio $14.99 i $19.99 (pamiętajcie o dostępnych rabatach).

A jakie jest wasze zdanie o Meta Quest+?
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?