Opublikowano 1 czerwca 2021

Media-planeta.pl - wiarygodny?

Moja mama chciała kupić słuchawki i bez patrzenia na cokolwiek po prostu kupiła tam, gdzie byla najnizsza cena. Dopiero po płatności (BLIKIEM) zaczęła się zastanawiać, czy ten sklep nie sprzedaje np. podróbek. A więc czy ktoś stamtąd kupował i wszystko było dobrze? Opinie w internecie są rózne, ale tez nie wiem czy wiarygodne
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

52 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika klaudia.olszowska
  jak anulować płatność w tym sklepie?
 2. Awatar użytkownika kamills
  Przed chwila otrzymałem wiadomosc na msng i na mail ze zlecono zwrot środków na moje konto. W ciagu kilku dni pieniadze maja wrocic.
 3. Awatar użytkownika mundi
  Do mnie w końcu paczka została dostarczona po 19 dniach. Kontakt długi i trudny, tłumaczą się świętami ale koniec końców podawane informacje okazały się prawdziwe. Sam iPhone okej. Więcej bym tam nie zamówił szkoda nerwów ale jak ktoś chce zaoszczędzić i ma czas, ja niestety nie doczytałem dostawy i po przeczytaniu opinii tutaj mocno się przeraziłem.
 4. Awatar użytkownika Wolf98
  Powiem tak: nie jest to sklep idealny ani nawet dobry, ale mimo mojego zgłoszenia na policję muszę iść odwołać sprawę, bo AirPodsy przyszły i nie mam zastrzeżeń. Po wysłaniu paczki przeczytałem ten wątek i inne opinie po czym anulowałem zamówienie. Media-planeta nie chciała wykonać zwrotu, dlatego że paczka została już wysłana i nie mają możliwości jej zatrzymać, przy czym zaznaczyli że mogę zwrócić paczkę do 14 dni od odbioru, wysłali także numer paczki inPostu, który nie działał, tłumacząc że śledzenie będzie działać, gdy paczka będzie w Polsce. Po przeczytaniu tego wątku nie wierzyłem, że dostanę przesyłkę, spisałem pieniądze na straty i zgłosiłem sprawę. Co się okazało wczoraj dostałem powiadomienie inPost, paczka była w sortowni i dziś ją dostarczono do paczkomatu. Media-planeta informowała o czasie dostarczenia około 19.12.21, a doszły 22.12.21.
  8773409-z4PaZ.jpg
 5. Awatar użytkownika asimply
  BLIKiem to można za bilet płacić lub bułkę.
 6. Awatar użytkownika eter
  Bez obrazy ... ale gdzie znajdujecie takie "wynalazkowe" sklepy ? reklama w fb / wyszukiwarka w google (i 'ogromny' napis przy wyniku 'reklama')? - ich g.. interesuje czy sklep w ogóle coś sprzedaje / nie sprzedaje podróbek - ma zgadzać się zysk w exelowej tabelce na koniec miesiąca.
  Jeżeli cena w sklepie jest 'podejrzanie' niska niestety wciąż widzę sprawdza się przysłowie "Polak mądry po szkodzie."
  -
  W takich sklepach:
  1) Sprawdzić opcje płatności (czy jest za pobraniem, payu itp, a najlepiej kartą [chargeback]);
  2) Czy w ceidg figuruje - nip/regon powinien być na stronie podany, od kiedy (i czy nie zawieszona działalność przypadkiem) + wyguglać adres, porównać z danymi kontaktowymi na stronie;
  3) Zobaczyć czy aby w regulaminie nie ma zapisu w stylu że są tylko "pośrednikiem" i mają "60 dni" na realizację.

  I tak przyszłościowo jak ktoś już złoży zawiadomienie i dostanie sygnaturę sprawy - to podzielić się tutaj/na grupie/na priv z podaniem komendy i sygnatury wówczas może jakoś sprawniej to do jednej przekażą.
 7. Awatar użytkownika choooyciwdupe
  Kupilem tam słuchawki kiedyś. Okazały się fejkiem. Sprzedają po 5 stów słuchawki z aliexpress o wartości 100 zl. Udało się postraszyć i zwrócili natychmiast kasę
 8. Awatar użytkownika Agataaaa
  Ja tez dałam się nabrać. Idę jutro na policję. czy ktoś z was ma jakiś sukces w tym temacie?
 9. Awatar użytkownika Ola.nowi
  neohack19/01/2022 17:25

  Czy po anulowaniu przez media-paneta.pl zamówienia, które niby jest w …Czy po anulowaniu przez media-paneta.pl zamówienia, które niby jest wysłane , wg mnie numer do śledzenia przesyłki został wymyślony, ktoś dostał zwrot pieniędzy?


  Mi numer przesyłki działał na stronie inpostu dopiero pod koniec dostawy
 10. Awatar użytkownika Anast
  Hejka, zamówiłam słuchawki w tym sklepie. Kto też zamawiał? Są oryginalne czy raczej podróba?
 11. Awatar użytkownika agata.bod
  Autor
  Nam po anulowaniu zamówienia zwrócili pieniądze
 12. Awatar użytkownika vader1
  Ja kupiłem iPhone XS i wszystko ok.
 13. Awatar użytkownika Денис_Рудевич
  vader106/08/2021 16:47

  Ja kupiłem iPhone XS i wszystko ok.


  ile dni przeszła paczka?
 14. Awatar użytkownika agata.bod
  Autor
  klaudia.olszowska21/09/2021 15:54

  jak anulować płatność w tym sklepie?


  my wysłaliśmy maila i anulowali zamówienie=zwrócili pieniądze
 15. Awatar użytkownika MaciejSdowski
  Witam czy komuś udało się odzyskać wpłacone pieniądze
 16. Awatar użytkownika J_ejn
  Jak można odzyskać pieniądze od tej firmy
 17. Awatar użytkownika choooyciwdupe
  J_ejn26/10/2021 16:02

  Jak można odzyskać pieniądze od tej firmy


  Zrobić zwrot, pisać maile. Mi się udało, zrobiłem zakup w kwietniu, jak jeszcze nigdzie informacji o tym sklepie nie było. Jak ktoś kto zwracał ma naklejkę z inpostu co się skanuje przy paczkomacie to tam jest numer do miłego pana do ktorego ten sklepik należy.
 18. Awatar użytkownika klaudia.sobisz
  Jak długo zajął Państwu kontakt ze sklepem? Złożyłam zamówienie w piątek 3.12.2021 i od razu poprosiłam o anulowanie zamówienia i do dziś 7.12.2021 brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
 19. Awatar użytkownika Usunięty561309
  W jaki sposób udało się Państwu skontaktować ze sklepem? Czy sklep przyjął anulację zamówienia i doszło do zwrotu pieniędzy?
 20. Awatar użytkownika jakub_kalbarczyk
  Identyczna sytuacja. Zamówienie złożone pieniądze zapłacone. Towaru brak. Kontaktu brak. Sprawa na policji. Potencjalni kupujący uważajcie!!!!
Awatar użytkownika