Media Markt z dostawą tego samego dnia.

3
lut 21.
Media Markt wystartował z nową usługą. Jeśli kupisz uprawiony towar w sklepie internetowym do godz. 11.30, to dotrze on do Ciebie kurierem tego samego dnia, w godzinach 18-22. Wyjątkiem jest aglomeracja warszawska, gdzie dostępne są dwie opcje:
zamówienie złożone do godz. 11.30 zostanie zrealizowanie w godz. 14.00 – 17.00,
zamówienie złożone do godz. 15.30 zostanie zrealizowane w godz. 18.00 – 22.00.

Ofertą objęte są tysiące produktów, które można zamówić z dostawą tego samego dnia. Zostały one odpowiednio oznaczone informacją „Dostarczymy dziś".

Obecnie z usługi mogą skorzystać mieszkańcy wspomnianej już aglomeracji warszawskiej, a także katowickiej oraz Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa. Już wkrótce lista ta zostanie rozszerzona o 7 kolejnych miast.

Koszt przesyłki ekspresowej wynosi 14.99 zł. Sklep dodaje, że klienci, którzy wolą osobiście odebrać zamówienie, mogą to zrobić w wybranym sklepie stacjonarnym Media Markt już 55 minut od złożenia zamówienia, jeżeli towar jest tam dostępny.
mediamarkt.pl/dos…nia

237144.jpg
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
To ma być okazja?
Życzyłbym sobie jak i pozostałym klientom, którzy z różnych powodów zwracają sprzęt, by otrzymali swoje pieniądze w regulaminowym czasie. Niestety w przypadku zwrotu środków na konto klienta chyba stosują promocję 14dni x3 lub x4
Brawo Media Markt. Teraz w Was radości posiadania nie trzeba będzie już tłumić w oczekiwaniu. Tego samego dnia? Bajka. A scenariusz świąteczny już opracowany?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst