Opublikowano 32 minuty temu

Max Premium dla kazdego klienta posiadajacego usługe HBO Max do końca trwania umowy, lub możliwość rezygnacji z tej uslugi @ Polsat Box

sklep.polsatbox.pl/hbomax
Niżej pełnia informacja i jednoczesnie dobry moment na wycofanie tej uslugi, jesli komus nie pasuje w umowie.

Informujemy, że 11 czerwca 2024 r. HBO Max, w wyniku decyzji jego dostawcy HBO Europe s.r.o., zmieni się w Max. Wraz ze zmianą nazwy dostawca Max wprowadzi w serwisie trzy pakiety bazowe (Podstawowy, Standard, Premium), nowe funkcje oraz jeszcze więcej rozrywki.

Abonenci Polsat Box nadal będą mogli korzystać z serwisu oferowanego pod nową nazwą Max. Cena usługi się nie zmieni, a dane logowania do platformy Max pozostaną te same. W przypadku Abonentów TV zachowany zostanie dostęp do kanałów HBO, HBO2 oraz HBO3 na dekoderze.

Jeżeli Abonent ma usługę dostępu do HBO Max na czas określony, to w tym okresie otrzyma dostęp do pakietu Premium.
Jeżeli usługa dostępu do HBO Max posiadana przez Abonenta jest lub stanie się usługą na czas nieokreślony, otrzyma on dostęp do pakietu Standard, ale promocyjnie może korzystać z pakietu Premium do 31 stycznia 2025 r.
Więcej informacji o zmianach znajduje się w materiałach dostawcy serwisu lub na jego stronie internetowej.

W przypadku braku akceptacji powyższych zmian, w ciągu 30 dni od daty ich dokonania (tj. 11 czerwca 2024 r.) Abonent może zrezygnować z Pakietu zawierającego usługę dostępu do HBO Max (bez zachowania terminu wypowiedzenia).

W przypadku pytań i wątpliwości związanych z powyższymi informacjami zachęcamy do kontaktu z nami:

Osobiście w punktach sprzedaży
lub
Telefonicznie, pod numerem tel. 222 127 222
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?