Maszynki do golenia

3
sie 25. 2020
Witam Szanownych użytkowników, jakiego typu maszynki polecacie do twarzy? Ja obecnie używam Gillette z 5 ostrzami, może ktoś z was używa innych, lepszych w podobnej cenie.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
Golę na sucho Phillips one blade za 70pln w epickiej promocji Hebe z zeszłego roku. Ostrza są teoretycznie drogie, lecz udało mi się zgromadzić 8 ostrzy zapasu z promocji Phillips minus 50%. Dla mnie najistotniejsze, że nie muszę zmiękczać zarostu ciepłą wodą przed goleniem. Poza tym często lubię mieć dwudniowy zarost, który dodaje mi czegoś - może charyzmy, może męskości. One blade się sprawdza wyśmienicie. Mam swój wiek. Wcześniej miałem inne maszynki, żadna inna nie ma podjazdu.
Przeszedłem na żyletki. Dokładniej i dużo delikatniej. W każdym razie w moim przypadku.
Maszynka Merkur Futur, ale praktycznie identyczna z aliexpress za 30zł zrobi taką samą robotę. Do tego na początek zestaw różnych żyletek z jakiegoś sklepu z tego typu szpejami i tanio można przetestować czy Ci to odpowiada.
Eksploatacja jest dużo tańsza niż Gillette i podobnych. Nawet jeśli używa się jakichś japońskich kosmicznych żyletek.
Miałem opory przed wejściem w takie maszynki, ale dałem się przekonać, a teraz nie dałbym się przekonać do powrotu ani do elektrycznej, ani do wieloostrzowej.
Pracownik25/08/2020 21:06

Poza tym często lubię mieć dwudniowy zarost, który dodaje mi czegoś - może …Poza tym często lubię mieć dwudniowy zarost, który dodaje mi czegoś - może charyzmy, może męskości.


Charyzma to zespól cech charakteru, nie wyglądu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst