Maszynka do strzyżenia głowy i golenia twarzy.

6
sty 3.
Cześć,
szukam jak w temacie, dobrej maszynki do 200 z szerokimi końcówkami do golenia twarzy i strzyżenia włosów na głowie.

Patrzyłem na Remington pg6130, ale ostrze do strzyżenia 38mm i golenia 30mm to zdecydowanie za wąskie są!

Marki profesjonalne mile widziane:)
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Szerszymi końcówkami niewygodnie się goli zarost, dlatego nie ma szerszych. Takie są już do strzyżenia włosów. Chyba musisz kupić wąską maszynkę do golenia i jakoś się nią strzyc, albo szeroką do strzyżenia i jakoś się nią golić. Wybrałbym pierwszą opcję, ale jeśli Ci nie pasuje, to może lepiej podziel budżet na pół i kup obie.
Raptussty 4.

Szerszymi końcówkami niewygodnie się goli zarost, dlatego nie ma sz …Szerszymi końcówkami niewygodnie się goli zarost, dlatego nie ma szerszych. Takie są już do strzyżenia włosów. Chyba musisz kupić wąską maszynkę do golenia i jakoś się nią strzyc, albo szeroką do strzyżenia i jakoś się nią golić. Wybrałbym pierwszą opcję, ale jeśli Ci nie pasuje, to może lepiej podziel budżet na pół i kup obie.


Maszynki do strzyżenia włosów na głowie widziałem od 42mm do 46mm, a golarki mają ok 40mm.

Tę maszynko-golarkę mam brać na wyjazdy i chciałem aby jak najmniej zajmowało miejsca i wagi, stąd pomysł na wymienne głowice.

Ale może faktycznie lepiej jakościowo będzie podzielić 200 zł na 2*100 i przeznaczyć na osobną maszynkę do włosów i do golenia..
Za ok. 100 zł kupisz One Blade lub golarkę Wahl, to ogoli Cię prawie na "zero". Do tego jakaś maszynka do strzyżenia za stówkę (Philipsów jest sporo).

Ewentualnie może jest jakaś maszyna z wymiennymi końcówkami, która ma w komplecie szerokie i wąskie nakładki.
Raptussty 4.

Za ok. 100 zł kupisz One Blade lub golarkę Wahl, to ogoli Cię prawie na "z …Za ok. 100 zł kupisz One Blade lub golarkę Wahl, to ogoli Cię prawie na "zero". Do tego jakaś maszynka do strzyżenia za stówkę (Philipsów jest sporo).Ewentualnie może jest jakaś maszyna z wymiennymi końcówkami, która ma w komplecie szerokie i wąskie nakładki.


Znalazłem takie 3w1 cudo z Wahl'a za ok 200 zł i mam zagwozdkę.. Czy ten czy właśnie OneBlade i maszynkę to strzyżenia włosów (dla pewności włosy na głowie będę strzygł na normalną długość, nie ma zero)
Nie miałem tego, więc nie pomogę. Ja polecam One Blada, niestety trzeba wziąć pod uwagę drogie końcówki, które trzeba co jakiś czas wymieniać. Poczytaj opinie o tym Wahl'u, może jakiś test na YT się znajdzie. Używałem kiedyś maszynki od Whal'a i bardzo sobie chwaliłem, ale wiadomo - ta sama firma może mieć odchyły w obie strony.
Patrzę. Dzięki!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje