Markowe sportowe męskie buty do 150 zł

13
sie 12.
Witam.

Szukam markowych sportowych męskich butów do 150 zł rozmiar 44 zależy mi by nie bały się wody rosy czyli nie przemakały i w miarę długo przetrwały chodzenia czy może ktoś coś polecić? Przeważnie będę używał ich do jeansów długich spodni na wiejskich drogach szosach i wypad do miasta ewentualnie jakaś dyskoteka.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

13 Komentarzy
sevenfor7 - za 50zł masz.
Jak nie masz ciśnienia, że na już to obserwuj tego jegomościa @jeżew . Co chwilę robi wstawki z butami.
Dzięki trzeba szukać coś ze skóry jak widać.
@Jeżew Ty się będziesz orientował, która są markowe... Ja w Skechersach śmigam i na inne bym nie zamienił
Jak wspomniane wyżej - zobacz wstawki Jeżew albo Sangittar
Tutaj tak jak pisze kolega wyżej. Jeżew jest specjalistą w tej dziedzinie
Jak Ci się nie śpieszy, to raz dziennie wieczorem wejdź w ten link i sprawdź czy nie ma promocji - robią co kilka dni - go-sport.pl/but…527 (będą taniej niż 150zł)

Te buty są trochę do "zadań specjalnych" ale dla Twoich potrzeb powinny wystarczyć. Ja ostatnio wyrwałem za 87zł, całe skórzane Nike i one właśnie są trochę podobne do tych Reeboków.
Jeżeli Cię nie przeraża, to że są takie trochę szerokie, to śmiało możesz je kupić. W zamian dają mega wygodę (poduszka w całej podeszwie) i można je pastować, co dodatkowo chroni przed wilgocią - 50style.pl/nik…BwE
Edytowane przez: "Jeżew" sie 13.
aero13/08/2019 10:19

@stonkaziemniaczana @djeerg @stfpl @eter @igor.redos @Jeżew Ostatnie …@stonkaziemniaczana @djeerg @stfpl @eter @igor.redos @Jeżew Ostatnie pytanie nie ma alternatywy dla tych butów w sensie skóra i cała szyta podeszwa?[Obrazek] Jak nie ma to je biorę i koniec tematu.Akurat na to Ci nie odpowiem - nie noszę takich
eter13/08/2019 10:38

Akurat na to Ci nie odpowiem - nie noszę takich


A jakie?
2691963-4sX49.jpgTroche poza Twoim zasięgiem cenowym. Nubuk i cena ok 250-300zł. Miałem takie 3lata, dopoki podeszwa się nie zużyła.
W kwestii Twoich wymagań - z przeszyciem, trudno znalezc cos dobrego w tym budzecie.
aero13/08/2019 11:18

A jakie?Jeżeli chodzi o markę to Gallusy, ale takie nie za sportowe. Stricte "sportowe" mam od x czasu i zakładam "raz do roku".
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje