mały monitor do pracy z domu

5
lut 21.
Hej,
poszukuję jakiegoś malego monitora do okazjonalnej pracy z domu.
Mam naprawdę mało miejsca na niego i po pracy musiałbym go chować za telewizor lub do szafki. Fajnie jakby go można było kupić na fakturę. Może lepiej kupić przenośny? Czy są jakieś "nogi" do takich monitorów bo szczerze nie chcę patrzeć cały czas w dół na taki monitor. Jakieś sprawdzone propozycje?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Im mniej tym lepiej myślę że do około 500 zl
Proponuję kabel HDMI 2.0a lub 2.1 i wykorzystać ten telewizor.

Edit:
A za zaoszczędzone pieniądze dołożyć do czegoś takiego HD np
spidersweb.pl/2018/12/vinpok-split-opinie.html
(przeczytawszy można się dowiedzieć jak się sprawuje w rzeczywistości)
Edytowane przez: "zimny" lut 23.
zimny23/02/2020 01:43

Proponuję kabel HDMI 2.0a lub 2.1 i wykorzystać ten telewizor.Edit:A za z …Proponuję kabel HDMI 2.0a lub 2.1 i wykorzystać ten telewizor.Edit:A za zaoszczędzone pieniądze dołożyć do czegoś takiego nphttps://www.spidersweb.pl/2018/12/vinpok-split-opinie.html


Myślałem nad tymi przenośnymi monitorami ale nie wiem jak to się sprawuje w rzeczywistości. Brak też w nich regulacji wysokości a nie chcę dostać garba od patrzenia w dół cały czas. A może są jakieś "nogi" do takich monitorów?
Do takiego przenosnego @adankhazad to masz co jest pod ręką np. książki. A takie wysuwane to masz w specyfikacji słowo klucz PIVOT, no ale one raczej przenośne nie będą. A może na Ali są tzw. nogi do monitora. Jak znajdziesz pochwal się.

Oto co znalazlem u wujka; do wyboru do koloru, może się komuś przyda:
androidauthority.com/bes…70/
Edytowane przez: "zimny" lut 23.
Już znalazłem to co będzie dla mnie najlepsze #Aliexpress US $108.10 53%OFF | Przenośny monitor 15.6 "LCD rodzaj usb C Hdmi monitor gamingowy ips 1080p wyświetlacz hd na PS4 laptop telefon Xbox przełącznik Pc z etui
a.aliexpress.com/_dW…7sN
Tylko widzę że przesyłki dopiero na 8 kwietnia ma ktoś może coś takiego w Polsce?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst