May 19. 2022
Siema
zbliżają się moje urodziny i nie byłbym cebulą gdybym nie szukał promek lub gratisów na własne urodziny. Widziałem że niektóre firmy takie oferują ale od ponad roku cisza w tym temacie, żadnych aktualizacji.

Może coś wiecie gdzie uderzać?
Aktualizacje społecznościowe
Konkursy
Skomentuj

9 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Półtora / dwa i pół roku temu suunto dało mi rabat na urodziny, całe 50 PLN, ale o ile pamiętam - z głupia frant zapytałem, czy dostanę jakiś rabat na zegarek, do którego przymiarkę robiłem. Wstawka promocyjna, z peppera, więc cena już i tak była obniżona. Kwota chyba coś ponad 1500 PLN, więc te 50 PLN to niski rabat procentowy. Ale zawsze 50 PLN Zegarek kupiłem, ale w końcu i tak z niego zrezygnowałem (poprosiłem o wstrzymanie się z wysyłką, chciałem iść do sklepu fizycznego przymierzyć, czy nie będzie za wielki na mój nadgarstek i okazało się, że miałem rację, więc zapłaconą kasę mi oddali, a zegarek wrócił do puli).

  O ile dobrze pamiętam, MediaMarkt miał też jakąś promocję, ale ta nie łączyła się z innymi i nie skorzystałem z niej (nie wiem, czy to było w tej ich ułomnej apce, czy na koncie na stronie).

  W którymś ze sklepów motocyklowych (chyba Inter Motors) sprzedawczyni zapytana o dodatkowy rabat z okazji urodzin powiedziała, że jak mam faktycznie urodziny, to jeszcze mi trochę obniży cenę (było po sezonie, przymierzałem się do zakupu kurtki), więc wyciągnąłem dowód. No i też jeszcze trochę z ceny urwała, ale nie pamiętam ile, kurtkę kupiłem za okrągłą sumę. Ale czy po rabacie posezonowym to było 5 PLNów więcej ponad tą okrągłą setkę, czy 49 PLN to już nie pamiętam. Trudno oszacować więc konkretny % rabatu.

  Wg mnie, szczególnie jak masz coś dużego / drogiego upatrzonego, to warto zapytać w sklepie. Ale może być tak, jak w MM, że jedno się nie połączy z drugim.

  Z chęcią poczytam, bo w sumie fajny pomysł, żeby zrobić taką listę sklepów, które zrobią w naszą stronę jakiś drobny gest (Edytowano)
 2. Avatar
  W mieście koło mojej wioski można w urodziny wejść za darmo na basen...
 3. Avatar
  Ikea - rabat 50 zł (jeszcze nie sprawdziłam sama), trzeba należeć do Klubu Ikea

  Tchibo - kilka lat temu kawa i ciasto stacjonarnie (skorzystałam), teraz chyba rabat do sklepu online, miałam wyrobioną kartę

  Deichmann (lub CCC?) - rabat bodajże 20 zł, trzeba mieć kartę (Edytowano)
 4. Avatar
  W Pasibusie dostaniesz każdego dodatkowego kotleta do burgera za 1zl (max 10 kotletów).... (Edytowano)
 5. Avatar
  9883590-XTXFF.jpgHot dog lub kawa, voucher będzie można zużyć do miesiąca od daty urodzin. Trzeba mieć apke
 6. Avatar
  Nie zapomnij że w każdym sklepie (robiąc zwłaszcza zakup >1k) możesz się potargować
 7. Avatar
  Wiele marek odzieżowych wysyła kod rabatowy z okazji urodzin: Uniqlo, Adidas, Nike. Któryś z polskich sklepów buciarskich też dawał rabat, ale już nie pamiętam, może Chmielna? Ze sklepów z elektroniką, to Morele wysyła kod na 10%. Dwa lata temu w dniu urodzin dostałem kod 20/100 od X-kom, ale w ubiegłym roku kodu nie dostałem, więc możliwe, że to już nieaktualne. Na Aliexpress zawsze dają jakiś kupon. To tyle co mi w tej chwili przychodzi do głowy.
 8. Avatar
  12442975-AOu5M.jpg
  lepszy rydz niż nic
Avatar