Macbook Air M1 - gdzie kupić odnowiony

maj 14. 2022
Ostatnio rozglądam się za różnymi modelami. Najchętniej kupiłbym jakiś odnowiony przez producenta, ale niestety na polskiej stronie nie ma niczego poza akcesoriami i iPadami. Gdzie mogę jeszcze znaleźć odnowione Macbooki z procesorem M1? Podejrzewam, że odnowione przez producenta znajdę tylko na apple.pl. Czy wg. was jest sens patrzeć za "odnowionymi przez sprzedawców" i czy w ogóle tacy są autoryzowani przez Apple?
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Chyba zamiast odnowionego wolałbym poszukać czegoś mało używanego na OLX. Sam w sumie tam sprzedałem swój, ledwo 30 cykli ładowania za mniej więcej kafla mniej. Wystarczy nie brać w ciemno a zwyczajnie go koniecznie obejrzeć. Odpalić diagnostykę, sprawdzić ilość cykli ładowania i voila.
 2. Avatar
  Niestety nie wiem jak z wysyłką, ale na niemieckim lub brytyjskim Apple są odnowione Maci (w Polsce niestety tylko iPady). O ile wiem autoryzowane sklepy (typu RTV, ME, Komputronik) nie mają odnawianego sprzętu a poza tymi sprzedawcami nie widziałem aby Apple dawało swoje autoryzacje.
 3. Avatar
  Autor
  Właśnie zapomniałem dodać, że w sumie chce kupić na firmę, więc zawsze wychodzi mi taniej na VAT kupienie czegoś na fakturę. Używanego jako takiego trochę obawiałbym się kupować, chociaż jak używany kilka miesięcy, to nie powinien się trafić jakiś zajechany.

  Odnośnie sprowadzanych, to z Niemiec inna klawiatura, z Anglii też i tutaj jeszcze pasowałoby zmienić wtyczkę na bardziej poręczna... Haha, wszędzie jakieś problemy

  Jest problem, żeby kupić coś w miarę nowego.
Avatar