cze 30. 2022
hej,
piszę z prośbą o podzielenie się doświadczeniami posiadaczy lodówek Samsung wyposażonych w Digital Inverter (w sumie chyba większość modeli)... Pytanie - czy te lodówki są ciche?


Pytam, bo zakupiłem właśnie do zabudowy WHIRLPOOL WHC20 T593 P, który na papierze ma 32 dB i też ma digital inverter, a w praktyce pomiary pokazują 43-45dB praktycznie non stop -> lodówka pracuje tak przez 95% czasu. Pani na infolinii serwisowej producenta powiedziała że te modele tak mają i będą głośniejsze i zaproponowała serwis odpłatny!!! Po wykłóceniu się, że podają 32dB zamówiła serwisanta, który po przybyciu stwierdził że wszyskie Whirlpoole z digital inverter są głośne i w zgłoszeniu serwisowym napisał że produkt sprawny... Zgłaszam to do UOKiK, że producent celowo zaniża poziom hałasu i próbuję zwrócić na 14 dniowy zwrot (zakup na odległość), ale chciałbym wiedzieć czy hałas jaki generują Samsungi jest rzeczywiście na niskim poziomie. Producent deklaruje 35dB, a jak jest w rzeczywistości?

Z góry dziękuję za opinie użytkowników Samsungów, bo podejrzewam że większość tych na stronach sklepów jest niestety autoreklamą.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje

7 Komentarzy