Litewska maszynka do ziemniaków MIGIRIS BETM-1

sty 6. 2022
Cześć, jest taka bardzo toporna ale również bardzo dobra tarka do ziemniaków i nie tylko. Przed nowym rokiem kosztowała u nas około 280zl. Dziś kosztuje nagle wszędzie w Polsce już prawie 400zl. Potrzebuję pomocy by ogarnąć ten sprzęt zza granicy np prosto z Litwy gdzie tam wciąż kosztuje max 69 Euro (300zl)
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
Skomentuj
5 Komentarzy
 1. Avatar
  Nie wiem ale kupowałem to na allegro i było najtaniej. Nie kupisz to bezpośrednio bo wiadomo nie UE więc dojdzie chyba cło i podatek. A mało kto zna kogoś kto jeździ do Litwy i by kupił by oszczędzić ok 87zł.
  Wątpię także by staniało jak wszystko idzie do góry w tym mandaty dla kierowców co wozą towary.
 2. Avatar
  Autor
  Krzychu12706/01/2022 12:31

  Nie wiem ale kupowałem to na allegro i było najtaniej. Nie kupisz to b …Nie wiem ale kupowałem to na allegro i było najtaniej. Nie kupisz to bezpośrednio bo wiadomo nie UE więc dojdzie chyba cło i podatek. A mało kto zna kogoś kto jeździ do Litwy i by kupił by oszczędzić ok 87zł. Wątpię także by staniało jak wszystko idzie do góry w tym mandaty dla kierowców co wozą towary.


  Litwa jest w UE chyba nawet dłużej niż Polska więc da się kupić to z VAT, nie wiem tylko jaki koszt wysyłki. Najlepiej jakby ktoś się znalazł kto zna litewski lub kogoś tam. O ile oszczędności góra 50zl puszcze płazem to już ok 100zl jednak nie
  Edytowane przez: "arth_89" sty 6.
 3. Avatar
  Jako człowiek urodzony w Augustowie i posiadający wspomnianą maszynę - jedź na Suwalszczynę dostaniesz na każdym targu.... Litwa jest w UE i pomimo, że nie pałają do nas miłością to dogadasz tam się łamaną polszczyzną z większością ludzi. Angielski i rosyjski też znają. To nie koniec świata , chociaż 25 lat temu jeszcze na granicy w oknach były gazety a nie firany.
 4. Avatar
  "Z uwagi na podwyżki energii po nowym roku produkt mocno zdrożał w fabryce. Ceny szybują bardzo mocno w górę. To już czwarta podwyżka w ostatnim półroczu."
 5. Avatar
  Kolego napisz na fejsie użytkownik litewskie maszynki do tarkowania ziemniaków . Oni są z Białegostoku kosztuje u nich 360 zł obecnie
Prześlij Komentarz
Avatar