Lidl online - reklamacja z tytułu rękojmi.

lis 29. 2022 (2 g, 29 min)
Wie ktoś może jak Lidl online podchodzi do reklamacji z tytułu rękojmi? Chce żeby mi wymienili wadliwy sprzęt na nowy. Wymieniają czy oddają kasę?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Jak się nie mylę lidl daje 3 lata gwary. Wymieniają na nówki. Na kij ci rękojmia.
 2. Avatar
  Nie wiem jaki sprzęt chcesz reklamować. Jeżeli to coś ich marki własnej to wymieniają na nowy. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jest dostępny to dają np nowszy model.
 3. Avatar
  W przypadku rękojmi, odsyłałem pocztą tak jak zwrot to oddawali mi pieniądze. W przypadku gwarancji gdy sprzęt wysłałem do serwisu do Niemiec, po około tygodniu dostałem nowy produkt. Kurier odebrał szlifierkę i za kilka dni przywiózł nową. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  oddałes ze wszystkim, czy sama szlifierke?
 4. Avatar
  Autor
  Chce zareklamować wkrętak akumulatorowy Parkside. Przyszedł, ale jest trupem. Na 99% padło ogniwo. Jeśli mi nie wymienia na nowy tylko oddadzą kasę to wolę sobie go zostawić, bo kupilem za 40zl. A wymiana takiego ogniwa to pikuś.
 5. Avatar
  Ze 2 lata temu reklamowałem suszarkę do włosów Silvercrest. Najpierw słabo później wcale nie grzała. Zadzwoniłem na infolinie, Pani spisała dane z paragonu. Za kilka dni kurier przywiózł nową. O starą nikt nie pytał.
Avatar