Opublikowano 3 dni temu

Lepiej się spieszyć z zakupami z Chin ;)

gospodarka.sos.pl/te-…tml
Za chwilę może być tanio to już było xD
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika BadBombardier
  Europa zbawia cały świat, bo w końcu za oknem planeta płonie
 2. Awatar użytkownika grzesiek666
  Hehe nie mogą konkurować to najlepiej zablokować tak jak Huawei. Niektóre chińskie ubrania są na prawdę spoko. Np. koszulki ZengVee Albo spodenki, bluzy i koszulki firmy Aiopeson. Z jeansów Wthinlee
  Kupiłem te produkty nie ze względu na cenę a ze względu na brak odpowiednika tutejszych firm. Tutejsze jeansy w większości z sztywnego materiału z wysokim stanem (nie wygodne) Ciężko znaleźć coś normalnego. Do tego dochodzi cena x3 co najmniej.
  Jeżeli chodzi o odzież sportową czy obuwie to jednak wolę sprawdzonych producentów.
  Awatar użytkownika voodoo69
  Autor
  Chińskie spodnie przeważnie z dodatkiem streczu stąd bardziej rozciągliwe. I nie padają jak Levisy w kroku xD Szkoda tylko, że Chińczyki nie mają tak głębokich kieszeni jak Levisy..
  (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika quercus
  Oczywiście z importem taniej żywności niespełniającej norm nikt w rządzie nie ma problemu, po za problemem wizerunkowym, ale tu sytuacja jest odwrotna, to zachodnie korpo importują tę żywność do UE ...
 4. Awatar użytkownika grzesiek.pamula
  Chłop co mówi, że Polska powinna przyjąć euro nie powinien mieć prawa głosu, a co dopiero być ministrem finansów
  Awatar użytkownika voodoo69
  Autor
  Wiadomo, że namiesza i ucieknie na ciepły stołek kolejny w nagrodę w UE. Nie bez powodu Ursula czeka z odejściem na emeryturę xd (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika eLch
  Może i nie będzie już tanio, ale chociaż wszyscy są teraz uśmiechnięci.
 6. Awatar użytkownika Maly_Lou
  Europejska zara sobie nie radzi, europejski hm sobie nie radzi, itd, a zaraz dopisek- "Shein świetnie odpowiada też na potrzeby klientów o sylwetkach odbiegających od kanonu. Influencerki plus size podkreślają, że dzięki tej firmie w końcu mają ubrania, które na nie pasują".
  To może ci europejscy niech nie robią ubrań głównie dla 40kg dziewczyn i 50kg chłopców i odpowiadają na potrzeby klientów, którzy muszą szukać pomocy u chińczyków?

  Ciekawy, jednostronny artykuł który opowiada jak to słabej jakości są tam produkty, bez atestów i w ogóle toksyczne. Tylko te same produkty widzę sprzedawane na polskim allegro chociażby. O właśnie- a co z chińczykami sprzedającymi na allegro? To już będzie ok, bo "nasi' dostaną prowizję?

  Na ali są i markowe, produkty. I czyja to wina że jakaś pierdoła dosłownie za kilka zł, w chinach faktycznie jest do kupienia za np 4zł i to np za 3 sztuki, a w Polsce muszę za jedną zapłacić 30zł + przesyłka za minimum 10zł?
 7. Awatar użytkownika Chucky
  Teraz czekamy na protesty koncernów samochodowych 👮‍♂️🚨
 8. Awatar użytkownika LucaS_82
  Taniej to już było.
  Awatar użytkownika Chucky
  Niestety ale co zrobisz
 9. Awatar użytkownika Krodzango
  Jesteśmy zgubieni !
Awatar użytkownika