Lenovo Thinkpad serie L / T gdzie zobaczyć na żywo, opinie

5
wrz 7. 2020
Pepperki, w jakich sklepach mogę "na żywo" zobaczyć i "pomacać" laptopy Lenovo z serii Thinkpad L oraz T. Ze znanych mi miejsc jest kuzniewski.pl ale jestem z Lublina i nie po drodze mi do Poznania. Na dniach będę również w okolicach Opoczna, więc podjechanie +1h wchodzi w grę

A może jakieś opinie? Ktoś ma porównanie tych 2 serii? Głównie interesuje mnie jakość matrycy, oraz sama jakość wykonania. Z laptopa będę korzystał na co dzień w z zewnętrznym monitorem stąd zależy mi żeby to było coś co spełnia moje oczekiwania co do jakości.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Jezeli chodzi o jakosc to zdecydowanie thinkpad T. To juz legendarny laptop. Mialem go przez 6 lat (t430). Nie do zajechania. Jezeli masz okazje brac jakis sprawdzony to dlugo sie nie wahaj.
Bierz serie T, warto. 90% korpo w PL na nich siedzi, laptopy trwałe, mocne, odporne na kawe, bateria bardzo dobra, dużo portów do podłączeń.
Dzięki za opinie :-)
Co do wyboru to kwestia jest oczywiście ceny. Podoba specifikacja w serii T to 1.5-2k więcej :-) Stąd chciałbym na żywo zobaczyć czy dopłata jest konieczna w moim przypadku. Do tej pory korzystałem z serii EDGE która jest słaba i więcej nie kupię, a wcześniej miałem IBM R61, który był spoko.
Tu poczytaj

nhl.pl/


A Kuźniewski nie padł ?:p
Napisz pomiędzy którymi modelami sie wachasz. Postaramy się coś doradzić.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst