sty 18. 2023
Cześć, szukam jakiegoś fajnego zestawu LEGO na prezent do 5 stówek. Zestaw ma być dla kobiety, ale ostatnio składała motor Ducatti i jej się podobał więc może być coś w ten deseń lego.com/pl-…107


Chyba, że znajdzie się coś bardziej "kobiecego". Te kwiatki i bonsaie raczej odpadają, bo to proste i mało ciekawe w składaniu. Ktoś coś poleci?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Pytanie jaka seria, bo jest ich multum (czy po prostu Technic, czy może Star Wars, Harry Potter, Avatar itd.)
  Może Architecture i Statua Wolności?
  Avatar
  Autor
  O patrz, zapomniałem o tej Statule. To już dobry trop, dzieki

  Star Wars tez moze byc, myslalem o Star Wars BD-1, ale nie wygląda jakoś super porywająco.
 2. Avatar
  do 500 zł jest mnóstwo propozycji , ale zadałbym pytanie jak lub gdzie taki model ma być eksponowany lub do czego służyć ?
  dla przykładu mój AT-AT służy jako uchwyt na słuchawki od konsoli /
  jeśli ma stać na półce to lepiej aby scena była z jednej strony - tam się musi dużo dziać - czyli diorama , kupić na alii express gablotki na klocki z akrylu , dołożyć autko z serii szybcy lub wściekli , albo biuro , albo Pottera albo Kicie Rożek , plus troszkę inicjatywy własnej i masz super zestaw. Układałem ostatnio dużo zestawów z serii Friends - mnie kolory nie drażnią a masa szczegółów i detali może również zapewnić super rozrywkę - np szkoła dla artystów 413134, 41711 , domek na drzewie 41703 - to tylko przykłady . od razu odpowiem że to zestawy sprzed kilku lat - tak więc każdy będzie miał inny pomysł jak te 500 zł wydać XD.