Laserówka czarno-biała A4 duplex (z ewentualnym skanerem i drukiem po wi-fi)

5
lis 5.
Pepperki jaki model polecicie drukarki jak w tytule w sensownej cenie (oczywiście mowa też o kosztach nowego toneru czy bębna po tych 15-20 tysiącach stron) ?
Może być rozbicie na sam laser A4 z duplexem / A4 z duplexem+skaner / A4 duplex+skaner+wifi. Z góry podziękował za propozycje
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

Grupy

5 Komentarzy
Z tego co się orientowałem to drukarki Brother wychodzą bardzo tanio dzięki zamiennikom. Niedawno kupiłem, więc narazie nie mogę się podzielić opinią.
shymeq705/11/2019 23:00

Z tego co się orientowałem to drukarki Brother wychodzą bardzo tanio dz …Z tego co się orientowałem to drukarki Brother wychodzą bardzo tanio dzięki zamiennikom. Niedawno kupiłem, więc narazie nie mogę się podzielić opinią.


Jaki model wybrałeś?
@eter brałem najtańszą HL1112e.
Ja mam Brothera HL-L2340DW i jestem bardzo zadowolony. Ma duplex i wifi, do tego 3 lata gwarancji. Przyzwoity zamiennik tonera kosztuje ok 50 PLN. Serię 1100/1200 oglądałem i wolałem dopłacić do serii 2000 bo jest po prostu znacznie solidniej wykonana.
Następcą mojej jest HL-L2352DW, ale w niej dołożyli chipa i zamienniki są bodaj od 100 zł.
Tez mam brothera model L2520DW byleby mial duplex i wifi i bangla juz ktorys rok. Brat niedawno tez kupil z mojego polecenia wlasnie chyba L2352DW i tez jest zadowolony. TAkze wejdz sobie na ceneo, daj w filtrze wyszukiwan BROTHER,WIFI i DUPLEX i bier co najtansze i styknie.
Edytowane przez: "Frog" lis 6.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje