sty 3. 2023
Witam,
Przymierzam się do zakupu. Kupuje za gotówkę, a nie raty. Orbituje w budżecie 7k, ale oczywiście jak każdy z nas, wolałbym dać mniej.
Nie przeszkadzałby mi inny układ klawiatury - kwestia przyzwyczajenia. Docelowo chcę kupić w polskim sklepie, nie bawię się w zagraniczne sprzedaże i pośredników, ponieważ nigdy tego nie robiłem. Może gdyby mi ktoś odpłatnie na konfie 1/2h omówił co i jak i na co uważać, to wtedy tak. Zwyczajnie nie chce testować zakupu na takiej sumie, ale kiedyś trzeba będzie zacząć, bo to państwo z tektury nas wszystkich... niestety... wykończy.

Programowanie z podpięcem pod 1/2 monitory. Od czasu do czasu CAD/BLENDER/Gierki
W porównywanych lapkach, wolę dać mniej, niż przepalać budżet dla efektywności <= 10%

1) Na które modele zwrócić uwagę? Jeśli ktoś z was ma faworyty proszę o wymianę. Generalnie mam problem z podjęciem decyzji. Za dużo modeli, parametrów. Nie mówiąc już o porównywaniu wydajności.
2) Kupować surowy czy z gotowym WIN11?
3) Ubezpieczenie kupujecie - Albo dodatkową gwarancję +1rok?

627913-UJ9nc.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Żona ma tego z pracy: delkom.pl/p/l…468
  I co mogę powiedzieć? Jest to na pewno jeden z najlepiej wykonanych laptopów w tym budżecie. Precision 7550 się nie umywa, nie wiem jak obecny 7670, bo nie miałem w łapkach i przy ich obecnych cenach raczej nie będę miał.

  Niestety w założonym budżecie dostaniesz "tylko" to, przynajmniej bez promocji: delkom.pl/p/l…417
  Czyli niestety tylko 16GB ram i procesor jedna półka niżej.
  Na modele z 5800H już raczej bym nie patrzył przy tym budżecie.
  Avatar
  Jakbym miał budżet 7k i chciał też pograć w gry, to patrzyłbym na coś więcej niż RTX 3060. Legiona z RTX 3060 można dostać za niecałe 5k, plastikowego Legiona, ale wciąż. Tutaj pytanie do autora czy bardzo mu zależy na jakości wykonania.
 2. Avatar
  Ceny poszły w górę. 2 miesiące temu kolega Legiona z rtx3070 kupił za 5200 w dobrej promocji. Teraz ten sam jest za ponad 7. Też poluje ale wolę poczekać na promocję niż przepłacać....