mar 11. 2023
Jak w temacie, szukam laptopa z obrotowym ekranem dotykowym w budżecie do 5500. Moze byc drozszy jakby byl w opcji raty zero procent na przykład.
Nie musi byc duzy ekran, moze byc mniejszy. Głównie domowy użytek i multimedia. Czasem granie, ale od tego mam PC, więc nie misi byc to maszyna.
Nie wiem jakiej marki teraz szukać, wcześniejszy laptop to Dell Inspiron 17cali z dedykowaną karta graficzną.
Lubie jak wszystko sprawnie i szybko działa.
Co polecacie?
Aha, ma byc na Windowsie
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika ITguy_pl
    Miałem (nadal mam ale już się zestarzał i nie używam go, leży w szufladzie) Lenovo Yoga2 Pro, ma dotykowy ekran 13,3" 3200*1800 glare, i7 /8/256 ssd sata kupiony w 2017 roku i powiem tak, dopłacałem wtedy za tą rozdzielczość i dotykowy ekran i okazały się zupełnie zbędne,totalnie przepłaciłem . ultrabook nosiłem chyba 5-6 lat do pracy aż wymieniłem rok temu na 15" MSI GF63Thin , potrzebowałem więcej mocy i procesora, jest ciężki teraz ale trudno.
    Nie napisałeś do czego ten dotyk potrzebny, uważam że albo będziesz musiał wyłożyć dwa razy tyle albo w tej cenie będzie to średnia jakość i będzie średnio działać. Ta Yoga2 Pro też średnio celnie działała po złożeniu w tryb tabletu, dodatkowo miała jazdy z orientacją ekranu. Drugi raz kupiłbym ale bez dotyku i bez takiej rozdzielczości podwyższonej. Dodatkowo mam tam dysk mSata które są drogie, rzadkie i mały wybór.
  2. Awatar użytkownika Lukasz_Pietowski
    Autor
    Chce z dotykiem, zeby wygodniej operowac w "locie". Praca na mapach. Potrzebuje fizycznej klawiatury ale i trzymania laptopa jak tableta też. Stad laptop 2w1