Laptop do 10 tys

5
sie 13. 2020
Na starcie:
Nie nie może być PC bo pracuję w delegacji przez większą część roku, najbliższe kilka miesięcy spędzę na dalekiej północy i chcę sobie zapewnić rozrywkę na czas nocy polarnej.

Próbuję wyszukać sobie jakiś mobilny kombajn 17' żeby względnie bezkompromisowo pocisnąć najnowsze tytuły.
Jest tutaj sporo pasjonatów to może ktoś coś doradzi?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Jak bezkompromisowo to seria STRIX jest warta uwagi:
x-kom.pl/szu…D=1
Z takim budżetem to spokojnie jakaś 17 (rozumiem że to zamiennik stacjonarki ma być). Rozrywka sugeruje co najmniej jakieś 1080 Ti + do tego jakiś 256SSD (system + kilka programów) + drugi dysk SATA rzędu 1T, ew. 512+ na jakieś 1-2 gry jeszcze. Do tego co najmniej 16G ramu + 64bit system. Po alledrogo lookałeś co pokazuje pod takimi kryteriami ?
pepermint13/08/2020 21:49

Jak bezkompromisowo to seria STRIX jest warta …Jak bezkompromisowo to seria STRIX jest warta uwagi:https://www.x-kom.pl/szukaj?q=strix&f%5Bgroups%5D%5B2%5D=1&f%5Bcategories%5D%5B1530%5D=1Zasadniczo to właśnie STRIXa mam na oku, ale szukam jakichś alternatyw.
eter13/08/2020 22:52

Z takim budżetem to spokojnie jakaś 17 (rozumiem że to zamiennik st …Z takim budżetem to spokojnie jakaś 17 (rozumiem że to zamiennik stacjonarki ma być). Rozrywka sugeruje co najmniej jakieś 1080 Ti + do tego jakiś 256SSD (system + kilka programów) + drugi dysk SATA rzędu 1T, ew. 512+ na jakieś 1-2 gry jeszcze. Do tego co najmniej 16G ramu + 64bit system. Po alledrogo lookałeś co pokazuje pod takimi kryteriami ?w podanych kryteriach na dobrą sprawę mam do wyboru ASUSa Strix, HP Omena lub trochę słabiej (ale też taniej) Lenovo Y740,
w asusie boli mnie brak kamerki, która mi potrzebna w pracy i odpustowy wygląd. HP Omen wydaje się najlepszym wyjściem, myślałem też o hyperbook, ale tam mają problem z serwisem podobno.
Gietos14/08/2020 06:50

Zasadniczo to właśnie STRIXa mam na oku, ale szukam jakichś alternatyw.w po …Zasadniczo to właśnie STRIXa mam na oku, ale szukam jakichś alternatyw.w podanych kryteriach na dobrą sprawę mam do wyboru ASUSa Strix, HP Omena lub trochę słabiej (ale też taniej) Lenovo Y740,w asusie boli mnie brak kamerki, która mi potrzebna w pracy i odpustowy wygląd. HP Omen wydaje się najlepszym wyjściem, myślałem też o hyperbook, ale tam mają problem z serwisem podobno.


A 'macałeś' obydwa modele czy tylko na podstawie zdjęć? Kamerkę spokojnie zewnętrzną dokupić można a może nawet i kupując taki model wytargujesz w gratisie
eter14/08/2020 09:44

A 'macałeś' obydwa modele czy tylko na podstawie zdjęć? Kamerkę spokojnie z …A 'macałeś' obydwa modele czy tylko na podstawie zdjęć? Kamerkę spokojnie zewnętrzną dokupić można a może nawet i kupując taki model wytargujesz w gratisie


Zasadniczo to od jakichś trzech miesięcy moim jedynym kontaktem z cywilizacją jest internet bo dookoła mam tylko morze i tundrę
pomacać będę mógł za jakieś trzy tygodnie jak przylecę na urlop. Zewnętrzna kamerka to w sumie dobry pomysł. Poczaję się na tego asusa, jak będzie jakaś promka zanim zjadę do kraju to zamówię, a jak nie to napiszę xkom może poratują jakimś rabatem albo gratisem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst