Laptop

8
paź 5. 2020
Witajcie peperowicze!
Potrzebuję pomocy, na rynku jest duży wybór laptopów, ale oczywiście chcę najlepszy w mojej półce cenowej, samej ciężko jest podjąć decyzje.
Cena - do 6 tys.
Laptop do nauki programowania, czyli na karcie graficznej mi nie zależy, a wszystkie, które jakieś moje kryteria spełniają są gamingowe.
Co polecacie?

Jeżeli ktokolwiek odpowie to bardzo dziękuję za chęci.:)
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
8 Komentarzy
Kup sobie używanego ThinkPada z czterema jajkami z iGPU i 16GB oraz jakiś monitor 27 UHD. Do programowania aż nadto. I kilka tysięcy zostanie.
asimply05/10/2020 14:55

Kup sobie używanego ThinkPada z czterema jajkami z iGPU i 16GB oraz jakiś m …Kup sobie używanego ThinkPada z czterema jajkami z iGPU i 16GB oraz jakiś monitor 27 UHD. Do programowania aż nadto. I kilka tysięcy zostanie.


To trochę tak, jakbyś zamiast samochodu kombi polecił pandę + przyczepkę.
Uważaj na della, sprawdź przed zakupem recenzje, zamów tak żeby mieć 2 tygodnie na zwrot i szybko przetestuj. Kuzynka kupiła rok temu della gaming za 6k i grzeje się okropnie, przez co wydajność spada masakrycznie. Tylko nie pamiętam jaki to model
Ludwig06/10/2020 08:42

To trochę tak, jakbyś zamiast samochodu kombi polecił pandę + przyczepkę.


Ta rada nie pomogła, ale rozumiem podejście wiem, że nie muszę tyle wydać na sprzęt, bo za mniejszą kasę też będzie się komfortowo korzystało. Tylko, że chcę sobie na to pozwolić
Ludwig06/10/2020 08:42

To trochę tak, jakbyś zamiast samochodu kombi polecił pandę + przyczepkę.Życzę komfortowego klepania w domu na tym małym ekraniku. Takie coś to tylko w kawiarni.
asimply06/10/2020 10:27

Życzę komfortowego klepania w domu na tym małym ekraniku. Takie coś to tyl …Życzę komfortowego klepania w domu na tym małym ekraniku. Takie coś to tylko w kawiarni.


Nie wiem, czy na pewno ten komentarz jest do mnie.
Ale w kilka osób z grupy mieliśmy ThinkPady i nikt nie narzekał. Owszem, w domu raczej na monitorach, ale na uczelni nawet z tego 12 cali kumpel był zadowolony.
Mogę za to powiedzieć, że targanie na uczelnię lapa gaming to nie jest najprzyjemniejsza czynność
Napisz lepiej na forum pclab i tam Ci doradza bardzo dobrze co warto wziąć za te pieniądze
Ludwig06/10/2020 10:30

Nie wiem, czy na pewno ten komentarz jest do mnie.Ale w kilka osób z grupy …Nie wiem, czy na pewno ten komentarz jest do mnie.Ale w kilka osób z grupy mieliśmy ThinkPady i nikt nie narzekał. Owszem, w domu raczej na monitorach, ale na uczelni nawet z tego 12 cali kumpel był zadowolony.Mogę za to powiedzieć, że targanie na uczelnię lapa gaming to nie jest najprzyjemniejsza czynnośćDlatego napisałem laptok+monitor. A na wszelkie "giejmingowe", zalane po brzegi klejem wynalazki mam uczulenie. Pięknie wygląda do czasu jak jest gwarancja.
Edytowane przez: "asimply" paź 6.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst