laptop 14 cali do 2,5 k zł

3
mar 8. 2023
Poszukuje laptopa 14 cali, głownie na nim bedzie: serfowanie po internecie, robienie zakupow, rachunki, obrobka zdjec, korzystanie z worda oraz ogldanie filmow.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ITguy_pl
  ITguy_pl
  Niestety tak jak Ci napisał Pabloon. Za mały budżet na lepszy sprzęt. Weź pod uwagę, że jest inflacja mocno, dolar drogi, paliwo wściekle drogie, 2500 zeta już niestety nie ma takiej siły nabywczej jak w 2020 roku jak ruszała pandemia i zdalne.

  Do 3 tys zł masz naprawdę wielki wybór od każdego producenta: Lenovo, Dell, HP, Asus, Huawei, Acer - będą się różnić rozmieszczeniem i ilością portów, może ekranem, Ramem i dyskami oraz możliwościami ich rozbudowy no i pewnie trochę jakością plastików.

  Szukaj recenzji po yt, może po obejrzeniu kilku coś się wyklaruje: odsiejesz kilka marek i modeli lub zawęzisz poszukiwania do kilku modeli i uda się dokonać bardziej trafionego i świadomego zakupu.
 2. Awatar użytkownika Pabloon
  Pabloon
  Na przyzwoitą 14 masz za mały budżet, za 2999 zł jest HP Aero 13 na Xkom. Za 2799 Matebook D14 ale z 8 Gb ramu. Za 2500 raczej celuj w 15 cali. (Edytowano)
Awatar użytkownika