Lampy yeelight

6
lip 11. 2020
mam zamiar zakupić lampę yellight 320 i połączyć ją z klasycznym zwykłym przełącznikiem ściennym. Czy po wyłączeniu lampy tym przyciskiem gdy straci zasilanie i ponownie się załączy to będzie pamiętać ustawienia? czy po wyłączeniu i ponownym włączeniu odrazu się włączy? Czy klasyczny przełącznik sprawia jakieś problemy?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
6 Komentarzy
Podaje hasło: OKOŃ...
Edytowane przez: "Grzegorz_Klimas" lip 11.
1.Będzie pamiętać ustawienia.
2. Tak
3. Nie

PS. U mnie trzeba wyłączać przełącznikiem, bo się spać nie da (słychać piszczenie).
Victoremque11/07/2020 23:04

1.Będzie pamiętać ustawienia. 2. Tak3. NiePS. U mnie trzeba wyłączać przeł …1.Będzie pamiętać ustawienia. 2. Tak3. NiePS. U mnie trzeba wyłączać przełącznikiem, bo się spać nie da (słychać piszczenie).


Dzięki. Szukałem odpowiedzi w Google i ktoś pisał że od razu nie startuje. Trzeba 2-3x pstryknąć potem, dlatego cenne są Twoje odpowiedzi
seth.evlfie12/07/2020 06:53

Dzięki. Szukałem odpowiedzi w Google i ktoś pisał że od razu nie startuje. …Dzięki. Szukałem odpowiedzi w Google i ktoś pisał że od razu nie startuje. Trzeba 2-3x pstryknąć potem, dlatego cenne są Twoje odpowiedzi


Być może wraz z aktualizacją oprogramowania, coś się zmienia. Ogólnie to jest lipa, że jak lampa jest wyłączona pilotem i wyłączą prąd następnie ponownie go włączą to lampa się zapali. Być może jest możliwość zmiany tych ustawień gdzieś w aplikacji, jednak nie zagłębiałem się w temat. I ten model nie piszczy u mnie w domu, odgłosy wydaje inna lampa - pomyliło mi się.
Victoremque12/07/2020 23:40

Być może wraz z aktualizacją oprogramowania, coś się zmienia. Ogólnie to j … Być może wraz z aktualizacją oprogramowania, coś się zmienia. Ogólnie to jest lipa, że jak lampa jest wyłączona pilotem i wyłączą prąd następnie ponownie go włączą to lampa się zapali. Być może jest możliwość zmiany tych ustawień gdzieś w aplikacji, jednak nie zagłębiałem się w temat. I ten model nie piszczy u mnie w domu, odgłosy wydaje inna lampa - pomyliło mi się.


A jak byś chciał zrobić, żeby lampa się nie zapalała, skoro fizyczny przełącznik jest w pozycji włączonej?

Ja u siebie mam czujniki ruchu i jak nikogo nie wykryje, to co godzinę i tak odpala się akcja wyłączenia świateł w domu, więc przynajmniej jak prądu nie ma i znów włączą to światła maksymalnie godzinę będą się świecić.
criav13/07/2020 14:06

A jak byś chciał zrobić, żeby lampa się nie zapalała, skoro fizyczny przeł …A jak byś chciał zrobić, żeby lampa się nie zapalała, skoro fizyczny przełącznik jest w pozycji włączonej? Ja u siebie mam czujniki ruchu i jak nikogo nie wykryje, to co godzinę i tak odpala się akcja wyłączenia świateł w domu, więc przynajmniej jak prądu nie ma i znów włączą to światła maksymalnie godzinę będą się świecić.


Wydaje mi się, że widziałem w aplikacji opcję co lampa ma zrobić gdy straci zasilanie - wrócić do poprzedniego stanu, czy zostać wyłączona.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst