Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Ładowarka indukcyjna IKEA "LIVBOJ" 25zł

7
sty 7. 2020
Mam pytanko, w IKEA pojawiła się jako nowość podkładka ładująca LIVBOJ, ze stardardem ładowania Qi, oraz maksymalna mocą ładowania 5W, dioda ładowania, dwie wersje kolorystyczne czarna i biała. Czy ktoś już może testował? jeśli tak proszę o opinię

ikea.com/pl/…BwE
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
5W to trochę mało. Wpływa to na prędkość ładowania telefonu. Jeśli twój telefon obsługuje większa moc ładowania to należałoby kupić taką ładowarkę, aby go zaspokoiła.
Zdaję sobie tego, sprawę na co dzień używam 20W ładowarki od Xiaomi z wiatraczkiem. Ta miała pełnić rolę nocnego doładowywania telefonu na szafce nocnej, więc wolna prędkość ładowania nie jest problemem. Bardziej chodziło mi jak z kwestią grzania się, czy pole ładowania jest wystarczające żeby niedbale odłożyć telefon i ładuje czy trzeba się gimnastykować z jego układaniem czy nie
Zresztą jutro i tak ją kupię z ciekawości do testów po zakupie zamknę dyskusję
Dziękuję za odpowiedź
kiksia9507/01/2020 22:56

5W to trochę mało. Wpływa to na prędkość ładowania telefonu. Jeśli twój tel …5W to trochę mało. Wpływa to na prędkość ładowania telefonu. Jeśli twój telefon obsługuje większa moc ładowania to należałoby kupić taką ładowarkę, aby go zaspokoiła.Dzięki wolniejszemu ładowaniu bateria będzie dłużej żyła, więc kupowanie mniejszych ładowarek też ma swoje zalety i jeśli komuś wystarczy taka prędkość ładowania dlaczego miałby dopłacać i dodatkowo katować baterię?
bar100407/01/2020 23:56

Dzięki wolniejszemu ładowaniu bateria będzie dłużej żyła, więc kupowanie mn …Dzięki wolniejszemu ładowaniu bateria będzie dłużej żyła, więc kupowanie mniejszych ładowarek też ma swoje zalety i jeśli komuś wystarczy taka prędkość ładowania dlaczego miałby dopłacać i dodatkowo katować baterię?


Cena komfortu
kiksia9508/01/2020 00:01

Cena komfortuAle jakiego komfortu bo nie za bardzo rozumiem?
bar100408/01/2020 00:20

Ale jakiego komfortu bo nie za bardzo rozumiem?


Komfortu polegającego na krótkim czasie ładowania.
kiksia9508/01/2020 00:42

Komfortu polegającego na krótkim czasie ładowania.


Po co tu komfort QC skoro i tak telefon ładowany będzie w nocy przynajmniej kilka godzin?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst