lut 25. 2023
Siemka, jaka ładowarkę polecacie kompatybilna z Google Pixel 6? Ostatnio zakupiłem jakąś z xkomu na promocję i zwyczajnie nie działa.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Baronik
  Albo coś Ci umknęło z pytania albo go nie rozumiem - skoro Ci działa ta, co kupiłeś, to po co Ci kolejna? Najlepsza oczywiście będzie Google Pixel Stand/Pixel Stand 2, bo posiadają one dodatkowe opcje działające z Pixelami 6 i 7, ale one obie są drogie i, moim zdaniem, cena jest trochę za dużo w stosunku na to, co oferują. Ja ładuję swojego Pixela 7 jakąś tanią chińszczyzną, którą dostałem za darmo do wcześniejszego telefonu i nawet ją wolę, bo jest bardzo wolna, a co za tym idzie telefon nigdy się nie nagrzewa, a to oznacza, że nie degraduje się ogniwo (jak przy szybkim ładowaniu lub indukcyjnym z większą szybkością). Pracuję zdalnie z domu, więc nie przeszkadza mi 4-5 godzinne ładowanie.
  Awatar użytkownika Nunczacko
  Autor
  No właśnie, że ta z xkomu nie działa, a słownik wiedział lepiej. No cóż kupiłem juz z firmy iniu i jestem zadowolony na ten moment.
 2. Awatar użytkownika exciter
  Ale jaką KONKRETNIE z x-komu wziąłeś? Jaki producent / model, link?
 3. Awatar użytkownika Mariusz_z_pudzianowic
  Ja kupiłem jakąś ładowarkę indukcyjną w media expert dzisiaj I mi pixel 6 nie chce się lądować. Ładowarka miała zmienić kolor na niebieski z zielonego, gdy się ładuje, a ciągle miga na zielono niebiesko eh
  Awatar użytkownika Nunczacko
  Autor
  Ja kupiłem dokładnie taką teraz:

  allegro.pl/ofe…617  Polecam, ładuje bez problemowo. Jedyny minus to brak kostki zasilającej w zestawie.
Awatar użytkownika