Kurier GLS nie chce przyjechać odebrać paczki po 16

11
maj 26. 2020
Witam

Czy ktoś orientuję się w jakich godzinach kurierzy GLS odbierają zazwyczaj paczki od klientów w łodzi?

Mam do nadania spakowany zestaw kluczy neo na reklamacje do serwisu gwarancyjnego. Serwis zamawia kuriera GLS który ma odebrać paczkę; ja pracuję 8-16 a kurier się wypiera że nie może przyjechać po 16 (też podobno pracuje 8-16).

I tak zabawa trwa, klucze spakowane, serwis zamawia kuriera, kurier nie chce przyjechać.

Nie otrzymałem żadnej etykiety nadawczej do paczki (ma ją kurier) a serwis gwarancyjny się wypiera że oni nie dostają etykiety, a bez niej nawet w punkcie nie mogę nadać.

Serwis nie nada innym kurierem i nic nie może zrobić podobno. Jako opcję podają że kurier odbierze z pracy lub mogę sam nadać i zapłacić. Nie bardzo chcę mi się zabierać paczkę do pracy a za paczkę sporo za płacę ze względu na wagę.
Sąsiadom też nie chciałbym robić problemów.

Na infolinii gls Pani konsultantka zarzekała się na początku że kurierzy obierają paczki po 16 ale szybko zmieniła zdanie i podłą numer do oddziału (nikt nie odbiera telefonu).

Już nie wiem jak to nadać tym gls skoro etykiety nie mam, kurier może podjechać podobno tylko o określonej godzinie; nawet jeśli nadam to jakoś to serwis wyśle gls i zostawi w punkcie który jest czynny do 16.

Oczywiście nie mówię że kurier musi jeździć całą dobę. Jak wcześniej miałem reklamacje to się dogadałem z innymi firmami kurierskimi że najwyżej odniosę do punktu jak nie mogą podjechać (rzadko nie mogli podjechać po 16) ale wtedy miałem etykietę.

Miał ktoś podobne przygody? Idzie to jakoś rozwiązać

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz