kwi 8. 2022
Hej, jak w tytule Jak to jest z kupowaniem z outletu, części do komputera? Na co uważać, co sprawdzać, nigdy tego nie robiłem wiec sam nie wiem. A widzę, ze niektóre rzeczy można kupić taniej i maja opis "Stan doskonały". No chyba, ze lepiej sie w to nie pakowac
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  W ogóle kupowanie w Euro to proszenie się o kłopoty jak coś będzie nie tak. Wyjątkowo bezczelni krętacze idący w zaparte.
 2. Avatar
  asimply08/04/2022 13:59

  W ogóle kupowanie w Euro to proszenie się o kłopoty jak coś będzie nie tak. …W ogóle kupowanie w Euro to proszenie się o kłopoty jak coś będzie nie tak. Wyjątkowo bezczelni krętacze idący w zaparte.


  Hmm... mam wręcz odwrotne doświadczenia. Kiedyś uczestniczyłem w odbieraniu kupionej u nich z dostawą zmywarki. Przyszła z delikatnie stukniętym bokiem kilka cm nad podłogą. Telefon na infolinię, zdjęcie mailem i na szybko przyznali kilkadziesiąt złotych rabatu (a było płatne przy odbiorze).

  W zeszłym roku sam zamówiłem sprzęt z wniesieniem i podłączeniem (kuchenka gazowa). Ale gazownik nawalił i nie przyjechał podciągnąć instalacji. Zadzwoniłem na infolinię, zaproponowali przełożenie terminu dostawy i montażu, dostawę w umówionym terminie i przełożenie terminu montażu (drugi dojazd, w cenie) oraz rezygnację i zwrot kosztów montażu. Wybrałem ostatnie rozwiązanie (bo skoro i tak gazownik miał przyjechać potem, to od razu mógł podłączyć kuchenkę), faktura korygująca została wystawiona szybko, wszystko odbyło się również bez jakiegokolwiek problemu.

  Wcześniej kupiłem jakąś tanią myszkę (na wyprzedaży za chyba 5 PLN), okazała się tak badziewna, że nawet 5 PLN było szkoda, bez problemu zwróciłem (odbiór zamówienia w sklepie). Innym razem odesyłałem głośnik, nie podobało mi się brzmienie, poza kosztem zwrotu, który musiałem ponieść, no ale to zgodne z przepisami) bezproblemowa obsługa i szybki zwrot kasy. (Edytowano)
 3. Avatar
  Brałem raz mychę razera w "stanie doskonałym". Przyszła z fabrycznymi plombami, nie otwierana, jedynie pudełko było w jednym miejscu mocno pogniecione. Dobry cebulowy deal, bo zapłaciłem 60% normalnej ceny.
 4. Avatar
  Ja kiedyś kupiłem zlew granitowy do kuchni oznaczony w outlecie jako "stan dobry". Przyszedł fabrycznie nowy, nigdy nie otwierany, folia z syfonem, sitkiem itp nigdy nie otwierana. Do tego darmowy transport i to wszystko za 20% normalnej ceny.

  Innym razem piekarnik do zabudowy, tu już rabat nie był tak fenomenalny chociaż i tak kilka stówek mniej. Stan nie był jednak perfekcyjny. Dolny rant był lekko wygięty i miał drobne odpryski lakieru. Służy do dzisiaj.
 5. Avatar
  Kupowałem w ich outlecie dwa razy, w obu przypadkach towar opisany jako stan idealny. Raz to był fotel, a innym razem macbook air, w jednym i drugim przypadku przyszły rzeczy fabrycznie zafoliowane, jedynie na kartonach była nalepka z napisem "zwrot". Ogółem mogę polecić.
 6. Avatar
  Chciałbym odgrzebać kotleta, orientuje się ktoś ci z gwarancją jak się kupuje outlet? Sprzęt teoretycznie nowy…. Otwarte pudełko, ale czy gwarancja normalnie jest ? Rękojmia ?
  Avatar
  Pełna gwarancja i rękojmia
Avatar