Kupowanie na Amazon.com a dodatkowe opłaty.

6
gru 10. 2017
Cześć, nigdy nie kupowałem na Amazonie i mam pytanie odnośnie zakupu. Wiem, że wielu z Was korzysta z takiej formy zakupów. Chciałbym kupić te tablet: amazon.com/gp/…c=1 niestety model nie jest dostępny na polskim rynku. Powinienem liczyć się z dodatkowymi opłatami czy są jakieś rodzaje przesyłki, które eliminują takie ryzyko? Pytam w kontekście tej konkretnej oferty. Mam jeszcze jedno pytanie, już poza konkursem, orientuje się ktoś jak to jest z realizacją gwarancji na ten tablet? Samsung daje jakąś międzynarodową czy trzeba odsyłać za ocean? Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
6 Komentarzy
Doliczsz do tego clo+VAT i gwarancja obejmuje tlyko teren USA
Yolo
Voltixgru 10. 2017

Doliczsz do tego clo+VAT i gwarancja obejmuje tlyko teren USA


Ile może być cła za ten tablet
Nie musisz nic doliczać, w ostatnim kroku zamówienia dostaniesz dokładnie wyliczoną kwotę do zapłacenia - Amazon sam pobiera "Import Fees Deposit" i pokrywa z tego wszystkie dodatkowe opłaty. Dla tego konkretnego tabletu całkowita kwota to 348.67$.
aurefos11/12/2017 14:39

Nie musisz nic doliczać, w ostatnim kroku zamówienia dostaniesz dokładnie w …Nie musisz nic doliczać, w ostatnim kroku zamówienia dostaniesz dokładnie wyliczoną kwotę do zapłacenia - Amazon sam pobiera "Import Fees Deposit" i pokrywa z tego wszystkie dodatkowe opłaty. Dla tego konkretnego tabletu całkowita kwota to 348.67$.


Czyli to jest clo+ vat lol
Voltixgru 11. 2017

Czyli to jest clo+ vat lol


Owszem, to jest cło i VAT ale IMHO jest to mało istotne - Ty masz podaną kwotę do zapłacenia w Amazonie i nic więcej Cię nie obchodzi bo żadnych dodatkowy opłat ponad to nie będzie a jeśli jakimś cudem by się jednak przydarzyły to Amazon je zwróci.
I o to właśnie pytał autor - z jakimi dodatkowymi opłatami musi się liczyć
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje