Kupowanie gier xbox z Argentyny

17
maj 6. 2019
Cześć, chciałbym kupić metro exodus z Argentyny ponieważ jest znacznie taniej niż w polskim sklepie jednak ani kartą revolut ani polska nie działa. Czy w dalszym ciągu działają zdrapki i gdzie ewentualnie można je zakupić w dobrej cenie?
Aktualizacje społecznościowe
Xbox OkazjeXbox voucheryRóżne
17 Komentarzy
Zdrapki działają, ale trzeba mieć VPNa aktywnego podczas dodawania ich do konta (jak zdrapka z ARG to vpn Argentyna itd.).
Ja zdrapki kupuję tutaj:

mtcgame.com/pl-…=-1

Później przy płaceniu vpn już nie musi być aktywny.
Cześć.
Niestety zakupy kartą płatnicza w Argentynie nie działają w żaden sposób.
Aby coś kupić w Argentynie zostały tylko i wyłącznie zdrapki.
Zdrpki najtaniej można kupić tu:

seagm.com/xbo…ina

Do doładowania konta potrzebny Ci będzie VPN oferujący serwery w Argentynie obecnie ciężko znaleźć jakiś darmowy działający VPN na Argentynę ale możesz skorzystać z ExpressVPN można założyć darmowe konto na 7 dni bez podpisania karty itp.
A da ktoś instrukcję tak od A do Z jak kupować zdrapkami? Bo widzę, że i tak się opłaca. A kolejne pytanie to jak kupię grę w argentyńskim MS to w jakim będzie języku? Jak nie polski to będzie chociaż angielski?
Sendro07/05/2019 07:41

A da ktoś instrukcję tak od A do Z jak kupować zdrapkami? Bo widzę, że i ta …A da ktoś instrukcję tak od A do Z jak kupować zdrapkami? Bo widzę, że i tak się opłaca. A kolejne pytanie to jak kupię grę w argentyńskim MS to w jakim będzie języku? Jak nie polski to będzie chociaż angielski?


Ja zrobiłem to tak:
1. Kupiłem zdrapkę.
2. Pobrałem aplikację xbox na telefon.
3. Pobrałem express vpn i użyłem 7 dniowej wersji próbnej oraz ustawiłem to na kraj z którego dodawałem zdrapkę.
4. W aplikacji xbox w ustawieniach - język, zmieniłem tylko lokalizację na kraj z którego chcę kupić.
5. W aplikacji poszedłem do Microsoft Store i wybrałem grę, następnie kup.
6. Opcję płatności jako karta podarunkowa i dodałem kod ze zdrapki oraz ustawiłem adres kraju z którego kupowałem (dowolny).
7. Gra jest Twoja i jest taka jak byś kupił ją w Polsce - nie ma żadnych różnic.

Poradnik jest również tutaj: xbox-store-checker.com/pl/…ch/
Edytowane przez: "Patrykwml" maj 7. 2019
Patrykwml07/05/2019 07:55

Ja zrobiłem to tak: 1. Kupiłem zdrapkę. 2. Pobrałem aplikację xbox na tele …Ja zrobiłem to tak: 1. Kupiłem zdrapkę. 2. Pobrałem aplikację xbox na telefon. 3. Pobrałem express vpn i użyłem 7 dniowej wersji próbnej oraz ustawiłem to na kraj z którego dodawałem zdrapkę. 4. W aplikacji xbox w ustawieniach - język, zmieniłem tylko lokalizację na kraj z którego chcę kupić. 5. W aplikacji poszedłem do Microsoft Store i wybrałem grę, następnie kup. 6. Opcję płatności jako karta podarunkowa i dodałem kod ze zdrapki oraz ustawiłem adres kraju z którego kupowałem (dowolny). 7. Gra jest Twoja i jest taka jak byś kupił ją w Polsce - nie ma żadnych różnic.Poradnik jest również tutaj: https://xbox-store-checker.com/pl/jak-kupic-cyfrowe-gry-xbox-one-w-zagranicznych-sklepach/Wielkie dzięki, wszystko śmiga
Sendro07/05/2019 09:00

Wielkie dzięki, wszystko śmiga


A ja mam znowu teraz problem bo jak doładowałem konto i chce zakupić, potwierdzam wybieram saldo konta i wyskakuje Skontaktuj się z pomocą techniczna, możecie jakoś pomóc?
patryk.kozak9 min

A ja mam znowu teraz problem bo jak doładowałem konto i chce zakupić, po …A ja mam znowu teraz problem bo jak doładowałem konto i chce zakupić, potwierdzam wybieram saldo konta i wyskakuje Skontaktuj się z pomocą techniczna, możecie jakoś pomóc?


Odpaliłes VPN?
patryk.kozak9 min

A ja mam znowu teraz problem bo jak doładowałem konto i chce zakupić, po …A ja mam znowu teraz problem bo jak doładowałem konto i chce zakupić, potwierdzam wybieram saldo konta i wyskakuje Skontaktuj się z pomocą techniczna, możecie jakoś pomóc?


A używasz vpn z lokalizacją dla kraju z którego kupujesz? Przeszedłeś wszystkie kroki tak jak pisałem?
Vpn odpalony na Argentynę, zdrapki dodane bo pokazuje saldo 400$ (ARS) daje kup, kółeczko się kręci i zaraz wywala błąd.
Nie rozumie tego gdzie lokalizacje ustawiałeś w tym pkt 6. Opcję płatności jako karta podarunkowa i dodałem kod ze zdrapki oraz ustawiłem adres kraju z którego kupowałem (dowolny).
Edytowane przez: "patryk.kozak" maj 7. 2019
patryk.kozak2 min

Vpn odpalony na Argentynę, zdrapki dodane bo pokazuje saldo 400$ (ARS) …Vpn odpalony na Argentynę, zdrapki dodane bo pokazuje saldo 400$ (ARS) daje kup, kółeczko się kręci i zaraz wywala błąd


Dziwne. A adres masz dobry podany? Próbowałeś wyłączyć vpn, aplikację i spróbować jeszcze raz?
Jaki adres? bo ja podpinałem tę kartę revoult i z tego kupowałem jak się dało a teraz muszę użyć zdrapki wiec nie wiem gdzie jakiś adres wpisać, tak próbowałem parę razy
patryk.kozak2 min

Jaki adres? bo ja podpinałem tę kartę revoult i z tego kupowałem jak się da …Jaki adres? bo ja podpinałem tę kartę revoult i z tego kupowałem jak się dało a teraz muszę użyć zdrapki wiec nie wiem gdzie jakiś adres wpisać, tak próbowałem parę razy


Ode mnie wymagało podania adresu przy płatności. Może usuń tą metodę płatności i spróbuj jeszcze raz.
patryk.kozak29 min

A ja mam znowu teraz problem bo jak doładowałem konto i chce zakupić, po …A ja mam znowu teraz problem bo jak doładowałem konto i chce zakupić, potwierdzam wybieram saldo konta i wyskakuje Skontaktuj się z pomocą techniczna, możecie jakoś pomóc?


Niestety ale teraz to musisz się wstrzymać z próbami zakupu na jakieś 72 godziny i po tym znów spróbować zakupić to co chcesz oczywiście z vpn. Nic innego Ci nie pozostaje jak trochę cierpliwości.
Teraz sprawdziłem na kompie to cena The Crew 2 gold edition jest za 1299 a na aplikacji xbox pokazuje 1299ARS przekreślone i jest za 389,70 ARS to może dlatego nie chce przejść
Edytowane przez: "patryk.kozak" maj 7. 2019
na mtc trzeba sie zarejestrowac?
Czy ten sposób jeszcze działa?
PUR-RiskRejected CrossRegion
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst