Kupował ktoś ostatnio Redmi Note 4 4/64 z ibuygou? Oddali mi kase

5
gru 14. 2017
Od dłuższego czasu polowałem na Xiaomi Redmi Note 4 w wersji 4/64. Przespałem Black Friday ale ostatnio na pepperze myślałem, że trafiłem bingo. Na ibuygou był taki, w kolorze czarnym, wysyłka z magazynu europejskiego,2 lata gwarancji realizowanej we Wrocławiu,no extra. Kupiłem, od kilku dni cieszę się, że niedługo wymienię telefon bo mój stary złom doprowadza mnie pasji a tu dziś email od PayPala,ze sprzedawcą cała kasę mi zwrócił. Komentarza od niego brak. Ktoś z Was kupował w ostatnim tygodniu może ten telefon z tego serwisu? W ofercie na pepperze zainteresowanie było spore. Nawet chinol nie wyjaśnił o co chodzi tylko oddał kasę po kilku dniach.
Aktualizacje społecznościowe
IBuygou Okazje
5 Komentarzy
Ja mam dokładnie to samo. W nocy zwrócił mi chinole kase bez żadnego komentarza. Status zamówienia z paid zmienił się na pending. I co teraz? Trzeba olać i kupić co innego? Kupowałem juz na ibuygou i było wszystko ok.
Użyłem kuponu -7$ podejrzewam, że z tym jest to związane.
Tez tak mam, jakby dali możliwość dopłaty tych 7$ a tu zero odzewu
jaka była różnica w zwrocie paypalem?
To dostałem przed chwila..
Hello all,
Thx for your support&understanding again!i’m cici from ibuygou.I’m sorry for the inconvenience because of the orders,during the5th Anniversary,
Redmi Note4 4+64GB is out of stock,we can not confirm the product arrival time temporarily,We made an order refunding process for everyone will not wait too long,we have already returned your order now.Pls check your account patiently.
I’m sorry for the inconvenience because of the orders again.
If you have a lot question,you can contact with our colleague-the costomer service:support@ibuygou.com;[email protected]ibuygou.com.
Thx for your support&understanding!
Have a good time! Merry Christmas in advance!
Web: ibuygou.com
Support: helpdesk.ibuygou.com
We Chat: +86 17688708694
Email:[email protected]ibuygou.com
Skype:ibuygou
Wyszło od bota, można sprawdzić jak wiele osób tą wiadomość dostało
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy