Kupony Aliexpres HELP

3
lis 11.
Hej, mam kupony:
Select_Coupon_1111_Shopping_Festival_Mainvenue_onsale+US $2.00
Select_Coupon_1111_Shopping_Festival_Category_Preheat+US $2.00
Select_Coupon_1111_Shopping_Festival_1110_pop+US $20.00
Select_Coupon_1111_Shopping_Festival_Detail_2+US $2.00
Select_Coupon_1111_Shopping_Festival_Mainvenue_onsale+US $2.00
Select_Coupon_1111_Shopping_Festival_1109_pop+US $20.00
Select_Coupon_1111_Shopping_Festival_Homepage_Pop+US $10.00

Jak je mogę wykorzystać i na co? Klikam po prawej stronie " Pokaż okazje" to przenosi mnie do tych samych produktów, niezależnie przy którym kuponie kliknę. Gdy wybiorę jakiś produkt z tego linku to i tak kupon nie jest aktywny. Wszystkie kupony mam od dzisiaj 09;00
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
3 Komentarze
selecty nie mają raczej żadnej wartości, jedynie jako dodatek przy większych zakupach, wszystko zależy od sklepu w którym chcemy kupić, bo każdy sklep sam ustala dokładne zasady, oraz to, czy w ogóle je honoruje. Ale zazwyczaj schodzi jeden kupon przy zakupach powyżej 15$ w jednym sklepie, przy założeniu oczywiście, że jest honorowany przez sklep w którym chcemy dokonać zakupu. Oczywiście dotyczy to tych 2$, bo te o większej wartości wymagają zapewne zakupów na znacznie wyższa sumę.
Edytowane przez: "Herushingu" lis 11.
Jak dla mnie ten dzien singla w Ali juz dawno stracił sens,wiekszosc rzeczy jes u Nas z niewielka marza,oczywiscie sa wyjatki ale czy sztuczne nakrecanie „super znizek” ma sens?
pupper11/11/2019 10:26

Jak dla mnie ten dzien singla w Ali juz dawno stracił sens,wiekszosc …Jak dla mnie ten dzien singla w Ali juz dawno stracił sens,wiekszosc rzeczy jes u Nas z niewielka marza,oczywiscie sa wyjatki ale czy sztuczne nakrecanie „super znizek” ma sens?


w sumei racja, bez szału to wszystko, wprawdzie było kilka ciekawych promocji, ale dotyczyło to wyłącznie tych limitowanych, na załapanie na które szanse były bliskie zeru... Niby coś tak kupiłem (drobiazgi), tudzież próbowałem, bo ostatecznie płatności nie zostały pobrane, i zapewne zostaną anulowane, chyba że po kilku godzinach odblokują możliwość ponowienia płatności.

W sumie wyprzedaż półroczna, w okolicach wakacji, prezentowała się lepiej, może mniej wielkich okazji, ale przynajmniej więcej kodów o rozsądnych proporcjach, i w rozsądnej ilości. Przynajmniej mam takowe wrażenie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje