Kupon 20 euro za zapraszanie innych do aplikacji Ali

12
sie 22. 2020
Siema dziś na fb widziałem że ludzie wysylaja jakieś kupony żeby w nie wchodzić i jeśli zaprossiz 30 osób dostajesz 20euro
Jako że ja nie wierzę nic za darmo to mam w pytania
Czy ten kupon ma prawo jakkolwiek działać
Drugie
A jeśli nawet działa to pewnie muszę wydać 300zl żeby to wykorzystać tak?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
12 Komentarzy
Skoro widziałeś na fb, to wystarczyło tam doczytać, albo bezpośrednio na ali.
Kupon jest 20/20.01 więc bardzo dobry. Problem w znalezieniu życzliwych- kilkadziesiąt osób musi kliknąć z Twojego linku.
szady22/08/2020 23:03

Skoro widziałeś na fb, to wystarczyło tam doczytać, albo bezpośrednio na al …Skoro widziałeś na fb, to wystarczyło tam doczytać, albo bezpośrednio na ali.Kupon jest 20/20.01 więc bardzo dobry. Problem w znalezieniu życzliwych- kilkadziesiąt osób musi kliknąć z Twojego linku.


K
Mniej więcej tak to działa jak napisałeś.Dostaje się 20 $ ale w kilku różnych kuponach. Np. 2$, 4$, 6$ i 8$. A kupony te można zrealizować po przekroczeniu jakiejś kwoty zakupów. I tak 2$/3$ oznacza, że za zakup powyżej 3$ kupon obniży ci kwotę do zapłaty o 2$. Czyli że bierzesz towar za 3$ a płacisz 1$, i tak wraz ze wzrostem wartości kuponu rośnie też wymagana kwota zakupu. Przy 8$ to może być już kwota 50$ albo i więcej. Trudno jest wykorzystać całą kwotę 20$, szczególnie komuś początkującemu, co słabo porusza się po Ali, tym bardziej że ważność tych kuponów też jest ograniczona. Nie pamiętam teraz czy tylko miesiąc czy dłużej są ważne. Trzeba się dobrze przygotować żeby je wykorzystać. Zwykle te na największe kwoty przepadają.
Tak jak piszesz, żeby wykożystać wszystkie kupony to kilka stówek trzeba wydać.
Chyba że mówimy o czymś innych rzeczach bo ja tego na fb nie widziałem ale otrzymałem 20$ za otwarcie konta z polecenia. a to co było na fb może być czymś innym. Na Ali bywa bardzo różnie i czasem trudno się połapać.
erwinmi22/08/2020 23:08

Chyba że mówimy o czymś innych rzeczach bo ja tego na fb nie widziałem ale …Chyba że mówimy o czymś innych rzeczach bo ja tego na fb nie widziałem ale otrzymałem 20$ za otwarcie konta z polecenia. a to co było na fb może być czymś innym. Na Ali bywa bardzo różnie i czasem trudno się połapać.to jest co innego, z tego akurat jest kupon 20$/20.01$
wogóle ziomeczki macie jakiś thread na spamowanie tych linków do tego? mi brakuje jeszcze paru złotych
Fluka22/08/2020 23:10

to jest co innego, z tego akurat jest kupon 20$/20.01$Rzeczywiście, teraz to widzę z linka tu podanego. Ale to wyższa szkoła jazdy :))))
Edytowane przez: "erwinmi" sie 22.
Chętnych do dzielenia się linkami zapraszam na priv
Ja dostaję coś takiego:
4954165-69N5u.jpg
Mogę jak coś zaraz zrobić wątek do dzielenia się tymi linkami
Teraz kiedy próbuje zrobić ten kupon to mam jakiegoś errora
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst