Kupno Xiaomi Redmi Note 3 Pro (ibuygou.com, xiaomi.com.pl)

6
wrz 4. 2016
Witam,
tak jak napisałem w tytule stoję właśnie przed zakupem telefonu od Xiaomi i jako, że będzie to mój pierwszy taki zakup mam kilka pytań.
Dwa sklepy które najbardziej przykuły moją uwagę to ibuygou.com i xiaomi.com.pl i na początek chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z gwarancją, dowiedziałem się, że istnieje taka firma jak MiCenter która w razie czego serwisuje telefony od Xiaomi i realizuje naprawy gwarancyjne dla ibuygou i tu nasuwa się moje pytanie a mianowicie czy wszystko wygląda tak jak przy normalnej naprawie gwarancyjnej w Polsce? Czyli po dogadaniu się z ibuygou i MiCenter (oczywiście jeśli uszkodzenie nie było celowe) naprawa jest bezpłatna? A i znowu jak sprawa z gwarancją wygląda w drugim sklepie czyli xiaomi.com.pl?
Następnie zastanawia mnie sprawa z dostawą a raczej czas po jakim telefon dotrze do mnie a w przypadku zamawiania z ibuygou martwi mnie też możliwość naliczenia VATu.
Jeśli już dostanę odpowiedź na pytania wyżej i wybiorę sklep to oczywiście będę chciał kupić telefon jak najtaniej i byłoby miło jakby udało się załatwić się jakieś kody rabatowe (wiem, że są też metody kupowania przez GA i możliwość otrzymania cashbacku w niektórych sklepach) ale to może zostawię na później .

Z góry dziękuję za pomoc i komentarze, niektóre rzeczy mogą wydawać się dla was banalne ale tak jak pisałem będzie to mój pierwszy taki zakup i jestem całkowicie zielony w tym temacie.
Aktualizacje społecznościowe
IBuygou Okazje
6 Komentarzy
Xiaomi.com.pl nie jest polecane, poczytaj opinie na necie.
Ibg jak szybko wyślą to od zakupu do odbioru minąć może 2-3 dni, ja kupiłem w czwartek, w poniedziałek miałem telefon.
Można kupić ubezpieczenie od VAT za 5%.wartości to będzie to ostateczna cena jaka zapłacisz.
Autor
A jak to jest jeszcze z tymi ROMami w Xiaomi, trzeba wgrywać miui polska czy od razu jest wgrany global z polskim językiem?
Po wgraniu romu globalnego/polskiego nic nie dzieje się z gwarancją?
Jak uzyskasz zgodę xiaomi to możesz wgrywać jaki chcesz Rom. Nie wiem z jakim przyjdzie twój telefon.
Autor
Jamnikowowrz 4. 2016

Jak uzyskasz zgodę xiaomi to możesz wgrywać jaki chcesz Rom. Nie wiem z ja …Jak uzyskasz zgodę xiaomi to możesz wgrywać jaki chcesz Rom. Nie wiem z jakim przyjdzie twój telefon.


Ok, wybór padł na ibuygou Wiesz może czy są jakieś kupony rabatowe na ten telefon albo metoda żeby zbić trochę cenę?
Autor
A i jak kupowałeś swój telefon to leciał z chin czy z magazynu w europie?
filippawlowski2000wrz 5. 2016

A i jak kupowałeś swój telefon to leciał z chin czy z magazynu w europie?

​Ja z Chin, kupony jedynie co znam to są na wykopie pod tagiem #kuponyibuygou czy jakoś tak
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje