Opublikowano 4 dni temu

Kupno na polskim a hiszpańskim amazonie

Hej, potrzebuję kupić baterię kuchenną i wybór padł na Roca A5A764FC00. W Polskich sklepach kosztuje ona ponad 700 zł, a na polskim amazonie 410 zł. Jest ona też na hiszpańskim amazonie za 61,95e + 6,49e wysyłka, czyli jakieś 300 zł. No i zastanawiam się czy warto oszczędzić tą stówkę z groszem. Jak myślicie?
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Filo1111
  Autor
  Wiem, że przy ewentualnym zwrocie z własnej winy to te 6.49e za wysyłkę + koszt odsyłki stracę. Ogólnie jestem zdecydowany na nią, więc raczej się nie rozmyślę. Ale jak przyjdzie uszkodzona (bo tego sie najbardziej obawiam) to na koszt amazona/sprzedawcy wymiana, nie? Tak samo jakby się okazało, że z oryginalnością coś jednak nie tak.
  I jakie macie doświadczenia z obsługą gwarancyjną przez hiszpański amazon? (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika 1234sdg131
  Nie ma obsługi gwarancyjnej, jak się zepsuje w ciągu 2 lat to odsyłasz i ci zwrócą kasę... O ile uda się im zanotować, że zwrot dotarł

  Roca? Mnie nie przekonuje, ale skoro się zdecydowałeś i jest aż taka przebitka (podejrzane, czy to aby na pewno ten sam model) to ja bym brał z Hiszpanii.
  Awatar użytkownika Filo1111
  Autor
  Chyba lepsza taka Roca niż jakiś najtańszy badziew za 100-200zł. Bo na Grohe czy podobne za 700zł to mnie nie stać. A myślałem też, że Roca to jest już ta wyższa półka jak Grohe i inne znane. (Edytowano)