Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Kupiłem laptopa bez win, gdzie kupić Windowsa?

17
paź 20. 2020
Windows 10 gdzie kupić ?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

17 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika stark2991
  TomekOrtyl20/10/2020 15:05

  Umiesz czytać? czy ja płaczę że jest bez Windowsa i nie rozumiem dla … Umiesz czytać? czy ja płaczę że jest bez Windowsa i nie rozumiem dlaczego? Nie masz co robić to na tiktoka spamować !


  Napisz po polsku, a nie w jakimś neandertalskim dialekcie to będziesz zrozumiany. Co to za konstrukcja pytania "gdzie Windowsa?", "Windows 10 gdzie?"
  Jeśli chcesz zapytać gdzie możesz kupić Windowsa to piszesz "gdzie mogę kupić licencję Windows 10" - za trudne? To się dopisz na lekcje zdalne z polskiego.
 2. Awatar użytkownika stark2991
  Kupiłeś laptop bez Windowsa, to masz teraz laptop bez Windowsa. Czego nie rozumiesz?
 3. Awatar użytkownika Dejwid
  Chłop robi takie coś, a mówi innym żeby szli na tiktoka

  5316051-awehT.jpg

  (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika asimply
  Nie było żadnego Windowsa?? Odkup po taniości od kogoś W7 z licencją i zrób za darmo upgrade do W10 (nadal można ). Zamieni Ci na cyfrową licencję. Tylko, jeżeli chcesz mieć W10 Pro to musisz mieć W7 Pro. (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika asimply
  TomekOrtyl20/10/2020 12:15

  Coś takiego ?https://databits24.pl/kategorie/windows-7  Nie wiem co oni mają na myśli pisząc "klucz elektroniczny". Możesz mieć cyfrową licencję nie mając klucza (zaszyty w BIOS) albo klucz bez licencji. To drugie nic Ci nie daje. Poszukaj na OLX. Może być W7 lub W8. Najlepiej poczytaj sobie o różnicach dotyczących licencji. Najtaniej jest kupić OEM z naklejką. Ale musi być ona czysta czyli nie była zainstalowana wcześniej na innym komputerze. Najbezpieczniej jest kupić BOXa. Poszperaj na OLX.

  Aktualizację zrobisz za pomocą tego support.microsoft.com/pl-…ant

  Albo przez obraz ISO. (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika Adri
  Jeśli to ma być rozwiązanie do firmy to zdecydowanie odradzam wynalazki w postaci upgrade Win7 do 10. Technicznie to zadziała ale oficjalnie promocja na darmowy upgrade zakończyła się kilka lat temu. Bezpieczniej jest kupić normalną wersję Win 10 Prof BOX (ew. OEM) i zainstalować. BOX kosztuje więcej ale w razie awarii czy wymiany laptopa można ją bez problemu przenieść na inny sprzęt. Sklepów, które sprzedają wersję BOX czy OEM jest sporo ale lepiej kupić z pewnego źródła.
 7. Awatar użytkownika TomekOrtyl
  Autor
  Nie, laptop w dobrej cenie na firmę nówka ale bez systemu
 8. Awatar użytkownika TomekOrtyl
  Autor
  asimply20/10/2020 12:06

  Nie było żadnego Windowsa?? Odkup po taniości od kogoś W7 z licencją i zrób …Nie było żadnego Windowsa?? Odkup po taniości od kogoś W7 z licencją i zrób za darmo upgrade do W10 (nadal można ). Zamieni Ci na cyfrową licencję. Tylko, jeżeli chcesz mieć W10 Pro to musisz mieć W7 Pro.


  Coś takiego ?
  databits24.pl/kat…s-7
 9. Awatar użytkownika TomekOrtyl
  Autor
  Ewentualnie klucz od databis win10 i bootujacy się USB allegro koszt całość 200zl
 10. Awatar użytkownika TomekOrtyl
  Autor
  stark299120/10/2020 14:20

  Kupiłeś laptop bez Windowsa, to masz teraz laptop bez Windowsa. Czego nie r …Kupiłeś laptop bez Windowsa, to masz teraz laptop bez Windowsa. Czego nie rozumiesz?


  Umiesz czytać? czy ja płaczę że jest bez Windowsa i nie rozumiem dlaczego? Nie masz co robić to na tiktoka spamować !
 11. Awatar użytkownika TomekOrtyl
  Autor
  Dejwid20/10/2020 16:04

  Chłop robi takie coś, a mówi innym żeby szli na tiktoka[Obrazek]


  Ojacie ..., kolejny trolo popisać nie na temat zapragnął.... Jak będę chciał kupić łopatę do przerzucania gnoju to się odezwę, wtedy coś na temat napiszesz... narazie idź poprzeglądać inne wpisy może gdzieś potrolisz trololiuszu.... (Edytowano)
 12. Awatar użytkownika TomekOrtyl
  Autor
  stark299120/10/2020 15:54

  Napisz po polsku, a nie w jakimś neandertalskim dialekcie to będziesz z …Napisz po polsku, a nie w jakimś neandertalskim dialekcie to będziesz zrozumiany. Co to za konstrukcja pytania "gdzie Windowsa?", "Windows 10 gdzie?"Jeśli chcesz zapytać gdzie możesz kupić Windowsa to piszesz "gdzie mogę kupić licencję Windows 10" - za trudne? To się dopisz na lekcje zdalne z polskiego.


  Poprawiłem dodając słowo kupić, może być ?
 13. Awatar użytkownika stark2991
  TomekOrtyl20/10/2020 16:16

  Poprawiłem dodając słowo kupić, może być ?


  Jak najbardziej. Widzisz? Jedno słowo, a tak wiele zmienia...
 14. Awatar użytkownika Pete67
  ja mam na swojego składaka z tego sklep[u.
  gvgmall.com/sof…BOX
  wg wszelkiej mojej wiedzy spełniają kryteria aby sys był legalny.
  na wszelki wypadek, jeśli się ktoś z tym nie zgadza to niech wskaże czemu tak uważa i że jest tak jak sądzi.
  bo długo rtozkminiałem czy będzie to legal, i wg pracownika MS nie widać symptomów że coś jest nie tak.
 15. Awatar użytkownika Adri
  W przypadku tego typu licencji to nie jest kwestia tego czy to działa czy nie. To, że system waliduje się i aktywuje a nawet działa nie oznacza, że jest legalny. Kupiłem kiedyś do starego laptopa Windę z licencją (w tym naklejka/certyfikat autentyczności) + faktura. Sprzedawcę zwinęli bo handlował też trefnymi kluczami (licencje VLK). Skończyło się wizytą na Policji (jako świadek) i brakiem możliwości korzystania z legalnie zakupionego systemu.
  W przypadku firmy - przede wszystkim musisz wykazać, że masz fakturę na zakupiony sprzęt z systemem albo osobny zakup windows. To czy masz płytkę instalacyjną, naklejkę COA czy działający klucz jest sprawą drugorzędną.
 16. Awatar użytkownika asimply
  Adri20/10/2020 16:37

  Jeśli to ma być rozwiązanie do firmy to zdecydowanie odradzam wynalazki w p …Jeśli to ma być rozwiązanie do firmy to zdecydowanie odradzam wynalazki w postaci upgrade Win7 do 10. Technicznie to zadziała ale oficjalnie promocja na darmowy upgrade zakończyła się kilka lat temu. Bezpieczniej jest kupić normalną wersję Win 10 Prof BOX (ew. OEM) i zainstalować. BOX kosztuje więcej ale w razie awarii czy wymiany laptopa można ją bez problemu przenieść na inny sprzęt. Sklepów, które sprzedają wersję BOX czy OEM jest sporo ale lepiej kupić z pewnego źródła.  Skorzystałeś z oficjalnej drogi upgrade'u. Bez żadnych fiku miku. Na oficjalnej stronie MS. Korzystając z oficjalnego narzędzia z MS. Nie ma w tym nic nielegalnego. Jednakże faktycznie dla świętego spokoju w przypadku firmy lepiej mieć BOXa, aby później nie tłumaczyć się i choćby ze względu na wsparcie techniczne, bo ciche okienko upgrade'owe zostało zostawione raczej dla prywatnych użytkowników. MS chce wyrugować do cna wersje Windowsa od 7 do 8.1 ze względu na unifikację i koszty.

  A tak przy okazji.. Bardzo często sam MS nie orientuje się w swoich zawiłościach licencyjnych ;). (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika el_marinar
  Pete6720/10/2020 17:23

  ja mam na swojego składaka z tego …ja mam na swojego składaka z tego sklep[u.https://www.gvgmall.com/software-cdkey/microsoft-windows-10-pro-retail-cd-key-global.html?urd=Win10ProBOXwg wszelkiej mojej wiedzy spełniają kryteria aby sys był legalny.na wszelki wypadek, jeśli się ktoś z tym nie zgadza to niech wskaże czemu tak uważa i że jest tak jak sądzi.bo długo rtozkminiałem czy będzie to legal, i wg pracownika MS nie widać symptomów że coś jest nie tak.


  One Key could work on 3~5 Different Computers.
  To się ma nijak do licencjonowania per maszyna. Nie podają jaki to Part Number. Z PN wynika podstawowa wersja językowa i model dystrybucji taki jak ESD, OEM, BOX, MAK, VLK, ... Różne wersje mają swoje treści licencji więc jak tu zidentyfikować co się kupuje?
Awatar użytkownika