Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Kuchenne rewolucje - Warszawa Bar Tarchomin, Odkryta

26
sty 17. 2019
W barze na Tarchominie przy ulicy Odkrytej kończą się właśnie Kuchenne Rewolucje. W weekend pewnie będą się reklamować i krążyć z darmowymi przekąskami. Finał podobno w niedzielę więc może komuś uda się załapać na kolację z Magdą Gessler?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Najlepsze komentarze
1821155-8r8jD.jpg
A to nie trzeba statystą być?
26 Komentarzy
A to nie trzeba statystą być?
1821155-8r8jD.jpg
Nieeeeeeeeeeeee!
dingdon43 s

A to nie trzeba statystą być?


Uprzedziles mnie. Pewnie trzeba mieć umowę.
A więc okazja polega na tym by koczować przy restauracji w weekend po ewentualną darmową kanapkę - pożyczy ktoś namiot?
Magda Gessler to wystarczająca reklama dla nich, nie musisz na Pepper aż z tym lecieć... (żadna okazja swoją drogą) Minus!
A na inne miasta masz rozpiskę?
MichaelNestor42 s

Magda Gessler to wystarczająca reklama dla nich, nie musisz na Pepper aż z …Magda Gessler to wystarczająca reklama dla nich, nie musisz na Pepper aż z tym lecieć... (żadna okazja swoją drogą) Minus!


Ktoś tu nie czuje ironii ;p
bomber2 min

[Obrazek]


To MagdaG.?
bananek2 min

A więc okazja polega na tym by koczować przy restauracji w weekend po e …A więc okazja polega na tym by koczować przy restauracji w weekend po ewentualną darmową kanapkę - pożyczy ktoś namiot?


186 tam dojeżdża od 5 rano
Darmowe jedzenie, luuudzieee! Masakra jakaś... Ostatnio jak dawali w KFC darmowe jedzenie to najwiecej było zgadnijcie kogo... Emerytów pisze, bo akurat przejeżdżalem obok.
Nie wiem skąd te minusy, pewnie same hejty na Geslerową. Ja tam do niej nic nie mam. Lepiej taka promka niż kilo mandarynek za 2zł.
Alvaro1 min

Darmowe jedzenie, luuudzieee! Masakra jakaś... Ostatnio jak dawali w KFC …Darmowe jedzenie, luuudzieee! Masakra jakaś... Ostatnio jak dawali w KFC darmowe jedzenie to najwiecej było zgadnijcie kogo... Emerytów pisze, bo akurat przejeżdżalem obok.


smutne i przerażające
Kurde, wcisnąłem plusa przez pomyłkę
Nie ogarniam jaką ostrą cebulą trzeba być, żeby dymać przez pół miasta, tylko po to, żeby za darmo dostać pieroga ze skwarką.
Edytowane przez: "Seifu" sty 17. 2019
wojciech.adamczak2 min

Nie wiem skąd te minusy, pewnie same hejty na Geslerową. Ja tam do niej n …Nie wiem skąd te minusy, pewnie same hejty na Geslerową. Ja tam do niej nic nie mam. Lepiej taka promka niż kilo mandarynek za 2zł.


wojciech.adamczak3 min

Nie wiem skąd te minusy, pewnie same hejty na Geslerową. Ja tam do niej n …Nie wiem skąd te minusy, pewnie same hejty na Geslerową. Ja tam do niej nic nie mam. Lepiej taka promka niż kilo mandarynek za 2zł.


Na finałowa kolację idzie rodzina i znajomi restauratorów. Ludzi z ulicy tam nie biorą. Wystarczy obejrzeć odcinek. Teraz właśnie leci. I niech mi ktoś policzy ile osób z degustacji jest na kolacji
Wstawka wrzucona humorystycznie a niektórzy biorą ja na serio, zluzujcie gacie ;p
Megadriano_2117/01/2019 21:36

Wstawka wrzucona humorystycznie a niektórzy biorą ja na serio, zluzujcie g …Wstawka wrzucona humorystycznie a niektórzy biorą ja na serio, zluzujcie gacie ;p


Hmm, ale to nie wykop a pepper. Tutaj ludzie dzielą się prawdziwymi okazjami. Gdyby każdy sobie tak dla jaj jedną ofertę dziennie wstawił, to mielibyśmy festiwal śmieci na pepperze.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje