który rower ma lepszy stosunek ceny do jakości?

5
maj 22. 2020
wzywając wszystkich entuzjastów roweru do rady. mój budżet to 1500 zł, od czasu do czasu będę jeździć na rowerze, maksymalnie 10-20 km dziennie. Czytałem recenzje o wygranej Rockridera przez BT i ma ona bardzo dobre recenzje. Nie mogę znaleźć wielu porządnych recenzji roweru Kross. jeśli znasz jakieś inne rowery, które są lepsze w tej cenie, byłbym wdzięczny za twoją radę. Mam 70 kg i 178 cm.wzywając wszystkich entuzjastów roweru do rady. mój budżet to 1500 zł, od czasu do czasu będę jeździć na rowerze, maksymalnie 10-20 km dziennie. Czytałem recenzje o wygranej Rockridera przez BT i ma ona bardzo dobre recenzje. Nie mogę znaleźć wielu porządnych recenzji roweru Kross. jeśli znasz jakieś inne rowery, które są lepsze w tej cenie, byłbym wdzięczny za twoją radę. Mam 70 kg i 178 cm.

Kross 1299zl
go-sport.pl/row…mp;;

Rockrider st520 1299zl
decathlon.pl/row…tml

lazaro Integral V2 2020 1189zl
lazaro-bike.pl/skl…228

dziękuję z góry

Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Lazaro najlepiej. Kross najgorzej. Tanie modele Krossa zdecydowanie odradzam jako wielki fan tej marki. Jeżdżę na Levelu z wyższego rzędu i bardzo to cenie, ale kiedyś jeździłem na Hexagonie i chociaż bardzo lubiłem ten rower, to zajechałem go po 10 000 km.

roweroweporady.pl/gru…no/
Edytowane przez: "Mikolaj_Romanow" maj 22.
Mikolaj_Romanow22/05/2020 15:04

Lazaro najlepiej. Kross najgorzej. Tanie modele Krossa zdecydowanie …Lazaro najlepiej. Kross najgorzej. Tanie modele Krossa zdecydowanie odradzam jako wielki fan tej marki. Jeżdżę na Levelu z wyższego rzędu i bardzo to cenie, ale kiedyś jeździłem na Hexagonie i chociaż bardzo lubiłem ten rower, to zajechałem go po 10 000 km.https://roweroweporady.pl/grupy-osprzetu-rowerowego-shimano/


dziękuję za radę, naprawdę doceniam pomoc
Ja mam co prawda senatore od lazaro ale jako markę to śmiało moge polecić. Nie jeżdżę jakoś mega dużo bo chyba przez 3 lata 3000km ale wszystko śmiga jak należy.
dziękuję za porady oparte na doświadczeniu
Będzie najlepsze to, co Ci się wizualnie najbardziej podoba. Następnie jedziesz do sklepu, gdzie mają dany model, robisz jazdę próbną i decydujesz.

Co do osprzętu, to dla amatora czy ambitniejszego turysty (za którego sam się uważam, robię wycieczki raz na tydzień po 40-100km) FAJNIE BY BYŁO mieć osprzęt alivio, a szerokim łukiem omijać Tourney.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst