sty 13. 2022
Cześć, moja sprawa dotyczy wyboru monitora, przekątna około 24 cale, rozdzielczość 1080p, 60, lub 75 Hz, cena do 650 zł max. Chodzi mi o jakiś podstawowy model, żeby był w miarę ok. Ważną rzeczą jest to, iż musi posiadać wbudowane głośniki, ponieważ od czasu do czasu będę oglądał na nim TV, przez podpięty do niego dekoder DVB-T2.

Z tego co się zorientowałem, to przez kilka ostatnich miesięcy, ceny monitorów, które mnie interesują, poszły o około 100, 150 zł do góry i chyba nie ma na co już czekać, bo może być jeszcze gorzej.

Na Allegro znalazłem takie dwa modele:

allegro.pl/ofe…938

allegro.pl/ofe…297

Ta sama firma, zbliżone parametry, w czym jest różnica? Z tego co widzę, to ten pierwszy (tańszy) pobiera trochę mniej energii, a ten drugi, może ma więcej "poprawiaczy obrazu" i to wszystko? Głośniki jakościowo będą podobne?

Żeby było zabawniej, duże sklepy internetowe typu X-COM, Media Expert, Morele, Electro, RTV EURO AGD, itd., zaczynają już pozycjonować ten pierwszy monitor (tańszy na Allegro), jako droższy w cenie 769 zł ?!?!? a ten drugi sprzedają po około 649 zł, o co chodzi ???
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
3 Komentarze
Prześlij Komentarz