gru 12. 2022 (11 g, 6 min)
Co byście wzięli? Do grania w WoW'a i LoL'a oraz codzienne użytkowanie? Laptop używany głównie jako stacja robocza (na biurku) z dodatkowym monitorem i oddzielną klawiaturą. Nie jestem gamerem, nie planuję raczej grac w inne gry, chyba ze jakies słabsze tytuły.

olx.pl/d/o…tml

czy

olx.pl/d/o…x=1

+dokupienie 8 GB ramu
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

10 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Wziąłbym levono bo ma dedykowana grafikę.
 2. Avatar
  Pierwszy wiadomo z ubezpieczeniem masz ryzena z Vega która wystarczy do grania. Plus ubezpieczenie na 4lata w razie awarii.
  Drugi to fakt to legion ale masz laptopa z 2015r więc jak siadzie to kasa w błoto bo laptopa naprawa to nie tanie rzeczy.
  Ja bym nie kupił używki bez gwarancji. Sam kupiłem tak Acera i padł w 3roku i tylko ubezpieczenie uratowało mnie od straty kasy.
 3. Avatar
  Może anegdotyczny argument, ale miałem tego Legiona tylko z GTX1060 i pół roku po zakończeniu gwarancji padł procek. Majac to na uwadze i twoje niewysokie wymagania wziąłbym chyba HP, ze wzgledu na ubezpieczenie i to, że jest to w miarę nowy laptop. (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  No w sumie masz rację, obecnie gram na 6 letnim i5-6267 z Integrą Iris i jakoś daje radę, więc przejscie na nowszą integrę powinno wystarczyć. Nie ma się co napalać na mocniejsze parametry kosztem ryzyka awarii
 4. Avatar
  A w sumie po co laptop jak i tak ma robić za stacjonarny?
  Za 2 klocki to można konkretny sprzęt mieć.
  Avatar
  Nie każdy chce mieć skrzynkę szumiąca obok siebie i nie jest namiętnym graczem. Co z tego, że wydajniejszy ale sam zmieniłem blaszaka na laptopa i tak już zostanie.
Avatar