Kosiarka elektryczna do 300zł

5
lip 26. 2020
Moja poprzednia kosiarka wyzioneła ducha po równo 2 latach, oczywiście po gwarancji... Może ktoś coś polecić w tym budżecie?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Odradzam marketówki w najniższej cenie. Nie daj się zwieść, że to Bosch czy rzekomo jeszcze coś lepszego. W ten sposób kupisz tylko padło. Gdybyś mógł dopłacić; rozejrzyj się za kosiarkami elektrycznymi firmy Viking. Wiedz, że jest to wybór tak zwanych profesjonalistów, koszących zawodowo. Posiadam taką prywatnie, model kilkuletni. Koszę regularnie. Ostatnio rozkręcałem 'gwiazdką', żeby przeczyścić środek i ostrzyłem ostrzę. Polecam, ale niestety nie są dostępne w cenach marketowych do 300pln.
@dk7pl
Mam ze Smart okazji jak chcesz
Pracownik27/07/2020 19:15

Odradzam marketówki w najniższej cenie. Nie daj się zwieść, że to Bosch czy …Odradzam marketówki w najniższej cenie. Nie daj się zwieść, że to Bosch czy rzekomo jeszcze coś lepszego. W ten sposób kupisz tylko padło. Gdybyś mógł dopłacić; rozejrzyj się za kosiarkami elektrycznymi firmy Viking. Wiedz, że jest to wybór tak zwanych profesjonalistów, koszących zawodowo. Posiadam taką prywatnie, model kilkuletni. Koszę regularnie. Ostatnio rozkręcałem 'gwiazdką', żeby przeczyścić środek i ostrzyłem ostrzę. Polecam, ale niestety nie są dostępne w cenach marketowych do 300pln.


Akurat Viking już nie istnieje, teraz wszystko jest pod logiem i barwami Stihla.

Dzisiaj zamówiłem elektryka Stihla serii 2 Zobaczymy czy przeżyje marketówki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst