Opublikowano 2 dni temu

Kosa Spalinowa Max 2k

Cześć,
Poszukuję kosy spalinowej jakiejś dobrej i sprawdzonej marki Stiga itp.
Mocniejsza by długie i grubsze trawy ścinała.
Najlepiej jakby była dosyć dobra redukcja drgań (amortyzator)
Oraz no oczywiście trwała a nie, że rok pochodzi i tyle.
Co polecacie do 1500 (Jeśli naprawdę będzie się opłacać to maks 2000zł)
Dziękuję
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika pepol
  A jak duży areał potrzebujesz kosić?
  Awatar użytkownika xeus
  Autor
  Nie jakiś duży tak na prawdę. Teraz tak nie wyliczę ale podwórko z sadem i ogrodem. Ale potrzebuję tej mocy by ścinać gęstą trawę. I nie chcę jakiegoś chińczyka
 2. Awatar użytkownika tayjkt
  Ja mam Sthil-a i jakieś 15 lat temu kupiliśmy najmniejszą spalinówkę to potrafiłem nią jeden hektar trawy ściąć w dwa dni i działała bardzo dobrze. Teraz mamy nowszy i większy model i już silnik potrafi zwolnić w gęstszej trawie tak jak by jakość spadła, choć i tak jest o wiele lepiej niż NAC który przy pełnych obrotach gotował się po 2 minutach pracy.
 3. Awatar użytkownika NLC
  Najlepiej jakiegoś 4 suwa. Dużo lepszy komfort pracy niż z kosą 2 suwową. Zdecydowanie mniejsze wibracje i większa niezawodność. Mam 4 suwową makitę o mocy 1KM i spokojnie sobie daję radę, ale już ich nie produkują. Mam ją od kilku lat i nic nie wymieniałem poza świecą i wymianami oleju, luz zaworowy się chyba reguluje dopiero po 200h pracy. Plusem 4 suwa jest też dużo większy moment obrotowy przy niższych obrotach i mniej wkurzający hałas. Ja szukałbym czegoś z silnikiem Hondy, gx35/50 (Edytowano)
Awatar użytkownika