Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Koronawirus a dostawy z Amazonu

3
mar 22. 2020
Dzień dobry
Czy też macie problem z niektórymi przedmiotami? Chciałem zamówić z Amazon.com etui i szkło Spigena, a tu nagle wyskoczył komunikat, że przedmiot nie jest wysyłany do Polski. Na Amazon.de mam dokładnie tak samo.
Aktualizacje społecznościowe
Zagraniczne zakupy
3 Komentarze
Na chwile obecną nie mam problemów, teraz czekam na contigo z amazon i jest już wysłany
Edytowane przez: "B3rp" mar 22.
Ja znalazłem info o opóźnianiu dostaw produktów nieistotnych do 21 kwietnia

businessinsider.com.pl/fin…qz9

Choć nie jestem do końca pewien, że to mój przypadek bo ja zamawiałem 11-ego marca, przesyłka zarejestrowana w UPS 13-ego i do tej pory nieodebrana przez UPS. Kupowałem w amazon.de a wysyłka z Włoch... Kupiłem od Amazon EU S.à r.l. i w sumie nie wiem czy można zaliczyć tego sprzedawcę do nieuczciwych co rejestrują przesyłki bez pokrycia.
qwertydom26/03/2020 23:49

Ja znalazłem info o opóźnianiu dostaw produktów nieistotnych do 21 kwi …Ja znalazłem info o opóźnianiu dostaw produktów nieistotnych do 21 kwietniahttps://businessinsider.com.pl/finanse/handel/amazon-opoznia-dostawy-z-powodu-koronawirusa/j86bqz9Choć nie jestem do końca pewien, że to mój przypadek bo ja zamawiałem 11-ego marca, przesyłka zarejestrowana w UPS 13-ego i do tej pory nieodebrana przez UPS. Kupowałem w amazon.de a wysyłka z Włoch... Kupiłem od Amazon EU S.à r.l. i w sumie nie wiem czy można zaliczyć tego sprzedawcę do nieuczciwych co rejestrują przesyłki bez pokrycia.


Kupiłeś bezpośrednio od Amazonu - sprzedawcy, którego przedstawiać nie trzeba. Nie masz się czego bać. Przez tego koronawirusa, wszystko się pokomplikowało. Też czekam na dostawę, tyle że z Niemiec. Musimy się po prostu uzbroić w cierpliwość
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst