Konsola pod fife 18

4
gru 15. 2017
Witam. Chcialbym kupic konsole ps4/xbox one. Ktora z nich kupie najtaniej biorac konsole+2x pad+fifa 18?

Dodam ze to bedzie moja pierwsza konsola. Chce kupic przed swietami bo akurat urlop bedzie co polecacie?
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
@Kilgor Zależy od promocji, PS4 jak i Xbox One kupisz za około 800zł. Fifa 150zł, dodatkowy pad około 200zł.

Generalnie najbardziej opłaca ci się w takim wypadku kupić zestaw Xbox One z Destiny 2 i dodatkowym padem z Microsoft Polskaza 999zł, sprzedać/wymienić Destiny 2 na Fifę i masz komplet za ~1000zł. Albo sprzedajesz Destiny i kupujesz EA Access + Gold na rok (jak masz zamiar grać online).

PS Sam bym kupił jednak PS4 raczej.
PS4 Slim w Euro AGD kupisz za 799zł, fife 18 w Media Expert za 159, pad pewno koło 200.
Kabangru 15. 2017

@Kilgor Zależy od promocji, PS4 jak i Xbox One kupisz za około 800zł. Fifa …@Kilgor Zależy od promocji, PS4 jak i Xbox One kupisz za około 800zł. Fifa 150zł, dodatkowy pad około 200zł. Generalnie najbardziej opłaca ci się w takim wypadku kupić zestaw Xbox One z Destiny 2 i dodatkowym padem z Microsoft Polskaza 999zł, sprzedać/wymienić Destiny 2 na Fifę i masz komplet za ~1000zł. Albo sprzedajesz Destiny i kupujesz EA Access + Gold na rok (jak masz zamiar grać online).PS Sam bym kupił jednak PS4 raczej.


Dlaczego PS4?
@Kilgor - czy oprócz Fify będziesz w coś jeszcze grał? Tzn. Który gatunek Cię bardziej interesuje. Sprawdź sobie Exclusiv'y do poszczególnych konsol. Do Xboxa można znaleźć tańsze gry. Ma też kompatybilność z wcześniejszą generacją, więc można pograć w starsze tytuły za grosze. Na kolejny plus trzeba zaliczyć Pad. Moim zdaniem lepszy od Playa. Ceny padów mocno zbliżone do siebie.
Playstation natomiast ma więcej Exclusiv'ów np. The Last of Us, Uncharted, God of War. Na Xbox'ie masz natomiast Forzę - najlepszy jeśli chodzi o wyścigi. Więc wybór należy do Ciebie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje