Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Koniec współdzielenia Disney+ z początkiem 2024r. (może nawet wcześniej)

paź 3. 2023
Uwaga!! Disney+ kończy "luźne" podejście i idzie w ślady Netflixa, kończąc z współdzieleniem kont z początkiem 2024r. Pierwsze testy już trwają w Kanadzie i zostaną zakończone 1 listopada. W Polsce został już zaktualizowany regulamin o odpowiedni zapis:
"Nie możesz udostępniać swojej subskrybcji poza swoje Gospodarstwo Domowe, chyba że zezwala na to Twój plan subskrypcji. „Gospodarstwo Domowe” oznacza zbiór urządzeń powiązanych z głównym miejscem zamieszkania użytkownika, z których korzystają mieszkające tam osoby. W przypadku niektórych planów subskrybcji mogą obowiązywać dodatkowe zasady użytkowania"

Główne info -> appleworld.pl/dis…nt/
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Chucky
  No cóż ,,1) Każde zabezpieczenie można złamać"

  (Edytowano)
  Awatar użytkownika mrowka
  No przy netflixie wystarczy oglądać na komputerze np Zablokowali tylko apki w tv smartv i apki na boxach na android tv.
 2. Awatar użytkownika ciolek66
  bylo pozegnanie z netflixem za chwile z disneyem kto nastepny?
  Awatar użytkownika Al_Moheida
  Autor
  HBO Max Z naszych rodzimnych pewnie poleci player i polsat box go
 3. Awatar użytkownika NickVolt
  Ciekawe, czy wytworzenie nagłych i licznych więzi rodzinnych z Turcją miało na to wpływ, czy taki był plan od początku. Zobaczymy, jak sztywne będzie to powiązanie z "gospodarstwem".
  Awatar użytkownika Al_Moheida
  Autor
  Co Ty.. Zobaczyli, że netflix nie za dużo abonentów stracil na tej taktyce, wręcz ich zyskał. Postanowili zrobic to samo. Najpierw podwyżka, póżniej gwóźdź do trumny. Pewnie przed koncem roku bedzie mozna spodziewac sie nowych planów taryfowych, dostosowanych do tych zasad. Druga sprawa, to więcej produkcji pojawiajacych się na platformie. Jak przyzwyczają Klienta do siebie, to cieżko już bedzie się rozstać.
Awatar użytkownika