Koniec programu lojalnościowego Kawa McCafe (hologramy)

sty 22. 2022
Przeglądając na telefonie aplikację McDonald's natknęłam się na komunikat o końcu programu z naklejkami za kawę. Sama posiadam jeszcze kilka kart-kuponów, więc byłabym mocno zaskoczona (aplikacji używam naprawdę od święta), może komuś przyda się taka informacja na pepperze.

Jest jeszcze trochę czasu żeby dozbierać naklejki do wymaganych 5, na odbiór kawy dali parę miesięcy, niemniej jednak była to fajna cebulka na smaczną kawę i szkoda, że program się kończy Ciekawe czy zastąpią to inną promocją.
493302-C8wR4.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

8 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Ja sobie odbieram z ankiety w aplikacji dzięki paragonom innych klientów i jestem odporny na takie sztuczki. Kiedyś jeszcze były lody ale zniknęły.
 2. Avatar
  lucash17/05/2022 18:16

  Co odbierasz w aplikacji?


  Małą kawę. Rok temu jeszcze były małe lody. A aplikacji jest taka opcja jak "twój głos w pysznej sprawie" wypełniasz ankietę zadowololenia z jedzenia i obsługi - da się to zrobić w mniej niż minutę i dostajesz kupon który skanujesz w kiosku, w kasie albo zamawiasz do stolika w aplikacji. Tylko trzeba mieć paragon. Albo szukasz na ziemi, w śmietniku albo pytasz kogoś kto odebrał zamówienie. (Edytowano)
 3. Avatar
  Hologramy mają być zastąpione panelem czy też banerem w aplikacji.
 4. Avatar
  Dzięki (Edytowano)
 5. Avatar
  Zipp24/01/2022 04:08

  Ja sobie odbieram z ankiety w aplikacji dzięki paragonom innych klientów i …Ja sobie odbieram z ankiety w aplikacji dzięki paragonom innych klientów i jestem odporny na takie sztuczki. Kiedyś jeszcze były lody ale zniknęły.


  Co odbierasz w aplikacji?
 6. Avatar
  orientuje sie ktos czy da sie jeszcze te karty w maku dostac? mam hologramy ale nie mam tych kart do naklejenia
  Wiem, ze teoretycznie nie wydaja juz tych kart ale sprawdzal ktos w praktyce jak to jest? (Edytowano)
 7. Avatar
  @vWisnia a próbowałeś wziąć kawę bez karty, za same hologramy?
 8. Avatar
  kurde, dopiero teraz przeczytałem info o hologramach :/ a mam jeszcze 5 wypełnionych kart …
Avatar