Koniec* darmowej dostawy bez MWZ od Polskich Sprzedawców na Shopee

kwi 5. 2022
521045-q2Zk7.jpg* Formy dostawy przez Pocztę Polską nie uznaję za godną uwagi
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie

14 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Maly_Lou
  Było za darmo, było fajnie. Z Chin przychodziło sprawnie do paczkomatów.
  Były kupony, było tanio.

  Teraz kupony coraz mniej ciekawe, dostanie lepszych i kupienie czegoś za nie to wyzwanie.
  Płatne przesyłki zniechęcają. Nawet jak to ma być kilka zł. Nawet jak paczkomat za darmo od 10zł od polskiego sprzedawcy. Za jakiś czas będzie to 20zł i jeszcze limit założą.
  Shopee na swojej platformie nie oferuje wiele. Chińczyków mniej niż na ali, Polaków mniej niż na allegro. Kusili tylko kuponami i darmową przesyłką. Teraz od tego odchodzą i odchodzić będą ludzie. Za jakiś czas się zwiną z naszego rynku. Może jeszcze jakieś podrygi będą że okres darmowej dostawy, czy ciekawsze kupony, które rzeczywiście da się dostać i wykorzystać.
 2. Awatar użytkownika artura2
  No i idziemy w zła stronę, tak się zaczyna koniec🤕
 3. Awatar użytkownika Jaeger
  Jeszcze nie widziałem u żadnego sprzedawcy, żeby można było wybrać wysyłkę listem poleconym. Są tacy na Szopi?
 4. Awatar użytkownika asimply
  Oni bez kuponów i darmowej wysyłki leżą i kwiczą, bo nawet w porównaniu do maksymalnie oprowizjowanego Allegro wielu sprzedawców potrafi mieć ceny razy dwa, a asortyment nadal biedny. (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika 1234sdg131
  artura205/04/2022 14:35

  Niemniej jednak to zmierzch pewnej epoki?


  Jasne, że darmowa dostawa bez mwz była fajna, człowiek przyzwyczaja się do dobrego. Patrząc jednak trzeźwo, który sklep oferuje takie same rozwiązanie? Ja znam tylko amazon, ale to inna liga. Tak jak pisałem, poniżej 40 zł dostawa kosztuje grosze, więc to nadal bardzo dobra oferta, gdzie większość sklepów za poziom minimum uznaje paczkomat za 10 zł.

  Podsumowując : te podwyżki były do przewidzenia, ale nadal jest bardzo dobrze. Tylko januszeria musi skończyć z podbijaniem cen "bo z kuponem wyjdzie na to samo".

  Cebulowy-Smakosz05/04/2022 15:29

  Ale jest lipa, gdy sklep ma kupon 5/10


  Obróć kota ogonem, potraktuj ten kupon jako "dobierz sobie coś taniego za darmo" (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika fellow
  Na shopee ceny są strasze:) nutella 600g przebitka prawie 140% xd więc o sprzedawców shopee nie musi sie tak troszczyć xd (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika asimply
  fellow05/04/2022 19:21

  Na shopee ceny są strasze:) nutella 600g przebitka prawie 140% xd więc o s …Na shopee ceny są strasze:) nutella 600g przebitka prawie 140% xd więc o sprzedawców shopee nie musi sie tak troszczyć xd  A prowizji chyba jeszcze nie płacą. Kupony również daje Shopee. I nie ma możliwości oceniania sprzedawcy, jeśli nie potwierdzisz otrzymania przedmiotu. Czyli jeśli sprzedawca schrzanił sprawę i zrobisz zwrot to jest bezkarny. Shopee o tym od dawna wie. I co? I nic. (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika Cebulowy-Smakosz
  1234sdg13105/04/2022 15:41

  Jasne, że darmowa dostawa bez mwz była fajna, człowiek przyzwyczaja się do …Jasne, że darmowa dostawa bez mwz była fajna, człowiek przyzwyczaja się do dobrego. Patrząc jednak trzeźwo, który sklep oferuje takie same rozwiązanie? Ja znam tylko amazon, ale to inna liga. Tak jak pisałem, poniżej 40 zł dostawa kosztuje grosze, więc to nadal bardzo dobra oferta, gdzie większość sklepów za poziom minimum uznaje paczkomat za 10 zł.Podsumowując : te podwyżki były do przewidzenia, ale nadal jest bardzo dobrze. Tylko januszeria musi skończyć z podbijaniem cen "bo z kuponem wyjdzie na to samo".Obróć kota ogonem, potraktuj ten kupon jako "dobierz sobie coś taniego za darmo"


  No nie do końca, akurat mam jeden przedmiot za 13,90 w tym sklepie. Z kuponem wychodzi 8,90 i nie łapię się na free wysyłkę, mógłbym coś dobrać, ale sklep nie ma nic poniżej 9,90 zł. Drugiego tego samego przedmiotu nie wezmę bo nie potrzebuję no i lipa.
 9. Awatar użytkownika MaMiX
  artura205/04/2022 10:27

  No i idziemy w zła stronę, tak się zaczyna koniec?


  Jak dla mnie to już dawno poszli w złą stronę, gdy wprowadzili limity dniowe/tygodniowe itp., ewidentne gotowanie żaby i testowanie granic, choć pewnie granicy nigdy nie będzie i wyrównają ofertę z allegro, myśląc, że są dla nich "konkurencją".
  A póki co jak dla mnie to są tylko ściągaczem śmieci z chin itp.
 10. Awatar użytkownika 1234sdg131
  Czytałem o tym na fb, ale od razu była adnotacja, że to prima aprilis. Więc jak? Wiadomo było, że darmowa dostawa od 0 jest tylko na start, nie mniej zamiast przejrzystego schematu mamy znowu jakieś warunki jak wzór na klasę średnia nowego ładu.

  Aha i nie ma co panikować, od 10 zł jest paczkomat za 0 I kurier inpost za 2 zł. Przecież to są nadal bardzo dobre warunki. (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika artura2
  1234sdg13105/04/2022 14:22

  Czytałem o tym na fb, ale od razu była adnotacja, że to prima aprilis. Wi …Czytałem o tym na fb, ale od razu była adnotacja, że to prima aprilis. Więc jak? Wiadomo było, że darmowa dostawa od 0 jest tylko na start, nie mniej zamiast przejrzystego schematu mamy znowu jakieś warunki jak wzór na klasę średnia nowego ładu.Aha i nie ma co panikować, od 10 zł jest paczkomat za 0 I kurier inpost za 2 zł. Przecież to są nadal bardzo dobre warunki.


  Niemniej jednak to zmierzch pewnej epoki😜 (Edytowano)
 12. Awatar użytkownika Krzychu127
  Jaeger05/04/2022 16:55

  Jeszcze nie widziałem u żadnego sprzedawcy, żeby można było wybrać wysyłkę …Jeszcze nie widziałem u żadnego sprzedawcy, żeby można było wybrać wysyłkę listem poleconym. Są tacy na Szopi?


  Bo list stał się całkowicie nieopłacalny. Dawniej najtańsza wersja kosztowała coś 3,4 a teraz jak wysyłałem jakiś czas temu zwykła koperta 5,9zł za ekonomiczny polecony. Dodasz kopertę i gabaryt B i masz drożej niż paczka kurierem.
 13. Awatar użytkownika Tahoe
  Shopee? Tylko nowe konto
 14. Awatar użytkownika Cebulowy-Smakosz
  1234sdg13105/04/2022 14:22

  Czytałem o tym na fb, ale od razu była adnotacja, że to prima aprilis. Wi …Czytałem o tym na fb, ale od razu była adnotacja, że to prima aprilis. Więc jak? Wiadomo było, że darmowa dostawa od 0 jest tylko na start, nie mniej zamiast przejrzystego schematu mamy znowu jakieś warunki jak wzór na klasę średnia nowego ładu.Aha i nie ma co panikować, od 10 zł jest paczkomat za 0 I kurier inpost za 2 zł. Przecież to są nadal bardzo dobre warunki.


  Ale jest lipa, gdy sklep ma kupon 5/10
Awatar użytkownika