kwi 16. 2021
Cześć,
Od dłuższego czasu szukam okazji na kompresor Stanley 101/8/600 FATMAX lub 100/8/6 (różnią się chyba tylko kolorem i fatmax ma dodatkowy manometr)
Niestety przegapiłem okazję z Juli, a jego dostępność jest bardzo ograniczona ostatnio. Może wiecie dlaczego zniknął z oferty marketów i sklepów internetowych? Zostały pojedyncze aukcje z allegro, ale cena mnie nie satysfakcjonuje, bo z osprzętem cena dochodzi do 600 zł, a kompresora potrzebuje do domowego przedmuchiwania sprzętu i filtrów. Odrzucam więc te wszystkie głośne i olejowe.
Poszukałem trochę w temacie cichych kompaktowych kompresorów i poza tym stanleyem jest jeszcze podobnie wyglądający AIRCRAFT, ale droższy niestety.

Może macie inne tańsze propozycje lub informacje czy te kompresory wrócą do ofery marketów budowlanych i będzie można je trafić na jakiejś promocji typu Jula 60/300?

Jeszcze takie ogólne pytanie o firmę Stanley. Na oficjalnych stronach nie mogę znaleźć wzmianki o tym modelu i o innych kompresorach. Jedynie na nuair.pl jest informacja jakoby to oni produkowali na licencji i tylko przyklejali naklejkę Stanley. Rozumiem że sam Stanley nie ma oficjalnie w ofercie kompresorów?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
1 Komentarz
Prześlij Komentarz