Kod na 90 dni TIDAL HiFi, aktywacja możliwa do końca roku.

gru 30. 2022 (17 g, 55 min)
W jednej z loterii udało mi się wygrać voucher na Tidal HiFi.

Ponieważ sam nie skorzystam, dlatego mam nadzieję, że przyda się komuś innemu

Uwaga: skorzystanie z vouchera wymaga założenia nowego konta, oraz jest możliwe tylko do końca bieżącego roku.

INSTRUKCJA:

Szanowny Laureacie, poniżej znajduje się kod upoważniający do korzystania z serwisu TIDAL w wersji HiFi.

Kod: MXCFR9MDVX

Instrukcja wykorzystania vouchera:

Voucher upoważnia do korzystania z serwisu TIDAL w wersji HiFi przez pierwszych 90 dni (okres próbny) bez dodatkowych opłat. Po tym okresie obowiązuje cena regularna za subskrypcję TIDAL HiFi – 19.99 zł miesięcznie.Voucher obowiązuje tylko dla nowych użytkowników serwisu TIDAL.Voucher należy zrealizować na stronie offer.tidal.com/vou…her podając kod z vouchera, a następnie zakładając nowe konto w serwisie TIDAL i postępując zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie. Aby ukończyć rejestrację konta nowego użytkownika konieczne jest podanie danych do płatności.Voucher może być wykorzystany tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.Termin ważności vouchera upływa 31.12.2022 r.Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. Użytkownik musi zalogować się na stronę my.tidal.com/, aby móc zarządzać subskrypcją. Użytkownik musi zrezygnować z subskrypcji przed zakończeniem okresu próbnego, aby nie została pobrana opłata regularna.Oferta nie łączy się z innymi promocjami w serwisie TIDAL.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

2 Komentarze

Avatar
 1. Avatar
  dziękuje bardzo, skorzystałem z kodu.
  Avatar
  Autor
  Super!!! Bardzo się cieszę, właśnie o to chodziło, aby kod ten mógł się przydać:)
  Sam zupełnie nie zrobiłbym pożytku z TIDALA (muzyczna zawartość YouTube to już dla mnie aż nadto :)), a w dodatku nie mam ani sprzętu ani tym bardziej słuchu aby wysoka jakość miała dla mnie znaczenie.

  Jeszcze dodam, że kod ten pochodził z jesiennej loterii owocowych herbat Lipton w Biedronce, ale i tak wiedziałem, że sam z niego nie skorzystam, tylko zapomniałem umieścić go wcześniej, dlatego tym bardziej cieszy, że udało się go aktywować jeszcze w tym roku.

  Podobnego typu kody TIDALA zdarzają się również w symbolicznych cenach na portalach aukcyjnych, chociaż z powodu wymogu zakładania nowego konta pewnie i tak nie dałoby się w ten sposób korzystać na dłuższy czas.

  Miłego słuchania!!!