Klimatyzacja małego pokoju do 700zł

5
cze 25. 2020
Pytanie, czy jest coś sensownego do obniżenia temperatury w pokoju ok 25m² w granicach 700zł?

W tym momencie chłodzę pokój wiatrakiem kolumnowym(WKS-120BPJ) ale przy temp. rzędu 27-29°C nie udaje się zbić więcej, niż 1 stopień(i to bardzo rzadko), co daje raczej niewiele.

Pozostają mi tylko klimatyzacje za 1500+, czy może jest szansa na coś bardziej budżetowego?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Klimatyzator przenośny nie ma sensu. Nie da sie przy nim spać. Ma niską wydajność. Nie da się go dobrze zdezynfekować. Trzeba kombinować z odprowadzeniem ciepła. Najtańsza jednostka zewnętrzna z montażem to około 2500 - nie ma sensu brać przenośnego.
Konrad_PX7t28/06/2020 08:58

Klimatyzator przenośny nie ma sensu. Nie da sie przy nim spać. Ma niską wy …Klimatyzator przenośny nie ma sensu. Nie da sie przy nim spać. Ma niską wydajność. Nie da się go dobrze zdezynfekować. Trzeba kombinować z odprowadzeniem ciepła. Najtańsza jednostka zewnętrzna z montażem to około 2500 - nie ma sensu brać przenośnego.Gość pyta o klimatyzator za 700 zł a ty mu mówisz żeby kupił za 2,5 tyś xD Wspaniała porada i to w temacie dyskusji
Chce żeby nie popełnił mojego błędu - jest odpowiedź na temat - nie ma nic za 700zł.
Pierwsze co rolety termoizolacyjne. Potem hmm klimatyzacja. Też chciałem przycebulic jest w obi klimatyzator za 800 PLN typu split. Ale musisz mieć kogoś kto Ci go zamontuje a wcześniej kupi. Poszukaj w swoim mieście może są firmy co maja wyprzedaże. Np w Kielcach jest firma co za 1999 montuje klimę z montażem cena brutto kozak taniej nie znajdziesz. Ja wybrałem gree lomo Eco za 2,6 k z montażem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst