Opublikowano 11 sierpnia 2023

Kinguin - proszę o instrukcje

Cześć. Jestem kompletnie świeży w temacie i potrzebuję pomocy. Jak kupić grę na Xboxa? Uruchamiam VPN Argentyna - wchodzę na kinguin - adres podaję polski (?) - wybieram podatek Poland - płacę - otrzymuję kod - będąc dalej na argentyńskim VPN loguję się na Microsoft i dodaję kod? Potem już normalnie odpalam z polskim IP?
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mrowka
  Na klinguin kupujesz normalnie bez żadnego vpn jedynie warto zawsze poszukać jakiś kodów.
  No i nie tylko na kinquin jeszcze jest np gamivo (tu patrz na ceny te bardziej z lewej z prawej są jak masz tam abonament dodatkowo płatny tak samo nie używaj kodu gamivosmart czy jakoś tak to było bo doliczy opłatę za ten abonament, eneba.
  Najprościej patrzeć w dodatku do chrome alerabat często tam sa jakieś kody a jak nie to tutaj lub wpisujesz nazwę gry w google plus best price i wchodzisz na np allkeyshop.com/blo…es/ gdzie masz co prawda w złym regionie gry ale widać kody jakie powinny zadziałać na wybranej stronie. Jak już masz kod to odpalasz vpn na argentyne czy turcje zależy jaki klucz kupiłeś i wchodzisz na redeem.microsoft.com/ gdzie się na konto logujesz i dodajesz kod. Jak nie zadziała znaczy że jakiś ściemniony vpn i nie do końca łączy z dobrym krajem No a potem normalnie na konsoli se pobierasz i grasz (Edytowano)
  Awatar użytkownika scorcc
  Autor
  A adres normalnie polski mam im podać?
 2. Awatar użytkownika asimply
  Eneba wypada lepiej.